سرور مجازی
رمز ارز

پیش‌بینی تحلیلگر معروف درباره ریزش بیشتر بازار ارزهای دیجیتال!

پیش‌بینی تحلیلگر معروف درباره ریزش بیشتر بازار ارزهای دیجیتال!

زمان مطالعه: 3 دقیقه

با وجود روند نزولی بازار ارزهای دیجیتال، مایکل‌ ون‌د‌پوپ (Michael van de Pop)، تحلیلگر برتر این حوزه، سناریویی احتمالی برای آینده بازار ارائه کرده است. این سناریو بر مسیر قیمتی اتریوم و سایر دارایی‌های دیجیتال تمرکز دارد.

اتریوم با اصلاح بیشتر روبه‌رو خواهد شد!

بر اساس تحلیل ون‌د‌پوپ، اتریوم ممکن است با کاهش قیمت بیشتری مواجه شود و به محدوده ۲,۵۰۰ تا ۲,۷۵۰ دلار برسد. این پیش‌بینی ناشی از احساسات ضعیف بازار تحت تأثیر عوامل کلان اقتصادی و ابهامات نظارتی است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد کاهش یافته و به زیر سطح ۲,۹۱۰ دلار سقوط کرده است. این کاهش، ادامه‌دهنده روند نزولی هفته گذشته است که طی آن، اتریوم بیش از ۶ درصد کاهش قیمت را تجربه کرد.

به نظر می‌رسد روند تأیید صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم در ماه می با تأخیر مواجه شده است. برخلاف صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در مورد تأیید ETFهای اتریوم تردید بیشتری دارد.

کارشناسان معتقدند که احتمال تأیید این صندوق در ماه جاری بسیار کم است؛ به خصوص پس از اینکه SEC، تصمیم‌گیری در مورد صندوق ETF اتریوم اینوسکو گلکسی (Invesco Galaxy) را به ۵ جولای ۲۰۲۴ موکول کرد. این تأخیر می‌تواند در هفته‌های آینده فشار بیشتری بر قیمت اتریوم وارد کند.

عملکرد اتریوم در برابر بیت‌کوین (ETH/BTC) نیز نشانه دیگری از ضعف آن است. ون‌دپوپ پیش‌بینی می‌کند که ETH/BTC با کاهش بیشتری روبه‌رو شود و بر چالش‌های مداوم اتریوم نسبت به بیت‌کوین تأکید می‌کند.vandepop-says-eth-continued-correction

ورود بیت کوین به فاز خنثی و احتمال جهش آلت‌کوین‌ها

با وجود تأخیر در تأیید ETF اتریوم، ون‌دپوپ همچنان نسبت به چرخش احتمالی در بازار پس از این تأخیر خوش‌بین است. او پیش‌بینی می‌کند که این چرخش می‌تواند به نفع آلتکوین‌ها در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۴ عمل کند و نشانه‌ای از فرصت‌های رشد و تنوع‌سازی در فضای ارزهای دیجیتال باشد.

تحلیل ون‌دپوپ نشان‌دهنده دوره تثبیت برای بیت‌کوین است. انتظار می‌رود بیت‌کوین در ۴ تا ۶ ماه آینده در یک محدوده قیمتی مشخص باقی بماند.

بر اساس الگوهای تاریخی، بیت‌کوین اغلب پس از هاوینگ، وارد فاز خنثای بازار می‌شود که نشان‌دهنده دوره انباشت است. این روند که در هاوینگ‌های قبلی نیز مشاهده شده است، سرمایه‌گذاران را ترغیب می‌کند تا در طول ثبات قیمت، بیت‌کوین بیشتری خریداری کنند تا برای افزایش قیمت‌های آتی آماده شوند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

در حالی که اصلاحات کوتاه‌مدت همچنان ادامه دارد، تحلیلگرانی مانند مایکل ون د پوپ، با تأکید بر ماهیت چرخه‌ای روندهای بازار ارزهای دیجیتال، انتظار مسیرهای صعودی در بلندمدت را دارند.

توجه داشته باشید که این صرفاً یک پیش‌بینی است و بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند تحت تأثیر عوامل غیرمنتظره قرار گیرد.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا