سرور مجازی
اقتصادی

سیگما؛ تجربه خرید و فروش خودروهای کرمان موتور به سبک جدید

سیگما؛ تجربه خرید و فروش خودروهای کرمان موتور به سبک جدید

سیگما یک پلتفرم اختصاصی است که به مشتریان خودروهای برندهای جک و KMC کمک می‌کند تا به طور آنلاین محصولات مورد نظر خود را مشاهده و خریداری کنند یا خودروی کرمان موتوری خود را آنلاین بفروشند. سیگما در آینده نیز قابلیت‌های جدیدی را به منظور ارائه خدمات مکمل خودرویی اضافه خواهد کرد، از جمله بیمه، امداد خودرو و امداد جاده‌ای.

هدف اصلی کرمان موتور در توسعه پلتفرم سیگما، تسهیل فرآیند خرید یا فروش خودروها است. این پلتفرم یک منبع قابل اعتماد برای اطلاعات قیمت خودرو، مشخصات فنی و جزئیات حقوقی خرید و فروش خودروها ی کرمان موتور است که تنش‌ها و مسائل مرتبط با فرایند خرید و فروش خودروهای صفر یا کارکرده را به حداقل کاهش می دهد.

شرکت مدیریت اطلاعات نوین ارگ، با نام تجاری مانا، با تکیه بر تجربه و تخصص تیمی جوان و متعهد و مدیریتی با سابقه، پلتفرم سیگما را راه‌اندازی کرده است. پلتفرم سیگما مرجعی معتبر و تسهیل‌گر برای ارائه خدمات خرید یا فروش آنلاین تخصصی خودروهای صفر و کارکرده کرمان موتور است که با ارائه فرآیندی شفاف و امن برای معاملات آنلاین با نقدشوندگی سریع، تعویض خودروهای کارشناسی شده، همراه با قیمت‌گذاری دقیق و منصفانه و امکاناتی دیگر مانند فروش اقساطی و خرید اعتباری، راه حل‌هایی مطمئن و مطابق با نیازهای مشتریان را ارائه می‌دهد.

بنابراین تضمین‌های مختلفی برای مشتریان کرمان موتور در قالب برنامه کاربردی در سیگما فراهم شده است. با مراجعه به سایت sigmatec.ir یا دانلود اپلیکیشن سیگما امکان استفاده از خدمات ارائه شده مقدور خواهد بود.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا