سرور مجازی
رمز ارز

ماینرهای دوج کوین در حال فروش؛ هدف بعدی قیمت DOGE چیست؟

ماینرهای دوج کوین در حال فروش؛ هدف بعدی قیمت DOGE چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

از سال گذشته تاکنون، علاقه به دوج‌کوین (DOGE) کاهش یافته است و حتی ماینرها که معمولاً موجودی‌های خود را برای طولانی مدت نگه می‌دارند، در دو ماه اخیر مقادیر قابل توجهی از ذخایر DOGE خود را فروخته‌اند. طبق گزارش‌ها، از آگوست تا اکتبر، موجودی ماینرهای دوج کوین از ۴.۶۷ میلیارد به ۴.۳۵ میلیارد DOGE کاهش یافته که حدود ۵۳ میلیون دلار کاهش را نشان می‌دهد.
ماینرهای دوج کوین در حال فروش؛ هدف بعدی قیمت DOGE چیست؟معمولاً استخراج‌کنندگان برای فروش موجودی‌های خود، منتظر افزایش قیمت‌ می‌مانند، اما تمایل آنها به فروش در قیمت‌های پایین، به علت عدم اعتماد آنها به افزایش قیمت دوج کوین در آینده است. این فشار فروش از سوی استخراج‌کنندگان می‌تواند به ادامه کاهش قیمت‌ آن کمک کند.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

فروش دوج کوین‌ توسط استخراج‌کنندگان از ۱۷ آگوست تا ۵ اکتبر، ممکن است نشان‌دهنده آن باشد که فرآیند فروش اکنون به پایان رسیده است. اگر اینگونه باشد، ممکن است کاهش قیمت دوج کوین در حال حاضر متوقف شود. با این حال، اگر ماینرها همچنان به فروش خود ادامه دهند، این احتمال وجود خواهد داشت که تأثیر متفاوتی بر قیمت دوج کوین شکل بگیرد.
در این میان، عواملی مانند کاهش تعداد آدرس‌های فعال روزانه و فروش توسط نهنگ‌ها نیز به کاهش قیمت دوج کوین کمک کرده‌اند. اگر این روند ادامه یابد، احتمالاً قیمت دوج کوین در آینده به زیر سطح حمایتی ۰.۰۶ دلار برسد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا