سرور مجازی
اقتصادی

اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه برای متقاضیان خودروهای وارداتی/ اعلام جزییات فروش و شرایط ثبت‌نام

اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه برای متقاضیان خودروهای وارداتی/ اعلام جزییات فروش و شرایط ثبت‌نام

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سامانه یکپارچه خودرو وارداتی در اطلاعیه ای اعلام کرده است” به اطلاع متقاضیان خودرو وارداتی که در عرضه شماره یک، خودرو چانگان CS۳۵ plus (تیپ ۲ و ۳) انتخاب کرده‌اند و هنوز از طرف شرکت سایپا دعوت نامه دریافت نکرده اند می رساند، در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود طی ۴۸ ساعت آینده (از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۶) اقدام کنند. در غیر این صورت، متقاضیان خودرو چانگان CS۳۵ plus در لیست انتظار شرکت سایپا باقی خواهند ماند. “

خبر مهم معاون وزیر صنعت برای متقاضیان خودروهای خارجی/ جزییات تازه درباره زمان عرضه، قیمت و نوع خودروهای وارداتی اعلام شد

تبصره ۱- لازم به ذکر است تا زمانی که متقاضیان فعلی خودرو چانگان CS۳۵ plus را تحویل نگرفته اند، عرضه جدیدی برای این خودرو صورت نخواهد گرفت.

تبصره ۲- امکان تغییر اولویت از تیپ ۲ به ۳ برای متقاضیان خودرو چانگان CS۳۵ plus مهیا می شود.

تبصره ۳- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و عدم امکان تخصیص خودروی جدید با توجه به ظرفیت موجود اولویت ایشان به قوت خود باقی می ماند.

تبصره ۴- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و تخصیص به ایشان در صورت عدم تکمیل وجه در زمان مقرر اولویت ایشان در سامانه حذف می شود.

ضیغمی معاون وزیر صمت هفته گذشته گفته بود: سامانه خودروهای وارداتی در یکی دو روز آینده با طراحی جدید بارگذاری خواهد شد و از هفته آینده عرضه ۸ مدل خودروی وارداتی آغاز می شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

۲۱۷۲۲۳

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا