سرور مجازی
رمز ارز

تحلیل قیمت شیبا اینو: نشانه‌ها از شروع یک رالی جدید برای SHIB خبر می‌دهند!

تحلیل قیمت شیبا اینو: نشانه‌ها از شروع یک رالی جدید برای SHIB خبر می‌دهند!

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بر اساس داده‌های درون زنجیره‌ای منتشرشده توسط تیم سنتیمنت (Santiment)، قیمت شیبا اینو (SHIB) در روز ۵ اکتبر به کف محلی رسیده و این میم کوین محبوب اکنون ممکن است برای برای یک رالی آماده شود. برای شناسایی کف محلی، تحلیلگران از شاخص دوره مصرف (Age Consumed) استفاده کرده‌اند.

شاخص دوره مصرف، نرخ توکن‌هایی را که دارندگان بلندمدت معامله می‌کنند، ردیابی و ارزیابی می‌کند. به طور معمول، زمانی که این معیار افزایش یابد، نشان می‌دهد که مقدار قابل‌توجهی از توکن‌ها شروع به تغییر آدرس کرده‌اند که به تغییر ناگهانی و قوی در رفتار دارندگان طولانی‌مدت اشاره دارد. در مقابل، زمانی که این شاخص کاهش ‌یابد، نشان می‌دهد که کوین‌ها برای طولانی‌مدت بدون معامله در آدرس‌های خود باقی مانده‌اند.

این معیار یک ابزار عالی برای ردیابی کف قیمت دارایی‌ها است؛ زیرا دارندگان بلندمدت اغلب تمایلی به حرکت دادن کوین‌های خفته خود ندارند. بنابراین، هر زمان که این اتفاق بیفتد، منجر به تغییرات عمده در شرایط بازار می‌شود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

به گزارش سنتیمنت، شاخص دوره مصرف شیبا در ۵ اکتبر به ۲۰۰٫۷۸ تریلیون رسید که بالاترین ارزش روزانه آن در ماه گذشته است. قیمت این میم کوین آن روز در محدوده ۰٫۰۰۰۰۰۷۱ دلار بسته شد و از آن زمان کمی افزایش یافته است.

در زمان نگارش این خبر، SHIB با قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۷۲۵۲ دلار معامله می‌شود که نسبت به قیمت ۵ اکتبر، ۲ درصد رشد دارد.

is-shiba-inu-on-the-verge-of-a-breakout
شاخص دوره مصرف برای شیبا.

یکی دیگر از معیارهای درون زنجیره‌ای که نشان می‌دهد قیمت SHIB در ۵ اکتبر به پایین‌ترین سطح محلی رسیده، شاخص سود و زیان شبکه (NPL) آن است. این شاخص میانگین سود یا زیان تمام کوین‌‌هایی را که آدرس‌های آنها روزانه تغییر می‌کند، در نظر می‌گیرد.

هر زمان که NPL یک دارایی دچار افت شود، نشان‌دهنده تسلیم کوتاه‌مدت «دست‌های ضعیف» و ورود مجدد «پول هوشمند» است. این امر اغلب با افزایش قیمت همراه است؛ زیرا این گروه جدید از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران اقدام به انباشت دارایی می‌کند.

برای شیبا اینو، این اتفاق در ۵ اکتبر افتاد و NPL آن به منفی ۱٫۲ میلیون کاهش یافت و پس از آن، قیمت شروع به صعود کرد.

is-shiba-inu-on-the-verge-
شاخص NPL برای شیبا.

تقاضا برای شیبا کم است!

در همین حال، لازم به ذکر است که در میان معامله‌گران اسپات، توزیع روزانه SHIB از انباشت بیشتر است. در این میان، شاخص‌های مومنتوم کلیدی هم در زیر خطوط خنثی مربوطه قرار دارند. برای مثال، شاخص قدرت نسبی (RSI) برابر ۴۳٫۷ و شاخص جریان پول (MFI) آن برابر ۳۷٫۲۸ است. به همین ترتیب، جریان پول چایکین (CMF) شیبا هم زیر خط صفر قرار دارد که نشانه‌ای از ضعف در بازار و سیگنالی برای خروج نقدینگی است.

is-shiba-inu-on-the-verge-
نمودار قیمت شیبا به همراه شاخص‌های مومنتوم.
در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا