سرور مجازی
فضای مجازی

گرفتن کودک سقوط کرده از طبقه پنجم + فیلم

یک مرد محلی در چین پس از آنکه جان کودکی را که از یک آپارتمان به پایین سقوط کرده بود نجات داد به قهرمان محلی تبدیل شد. این کودک از طبقه پنجم یک ساختمان به پایین سقوط کرده بود که این مرد پیش از سقوط آن به زمین موفق به گرفتن وی در هوا شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین این حادثه در منطقه‌ای در شرق چین رخ داد. بنا به این گزارش این مرد که هویتش ” شِن دونگ “، اعلام شده با شنیدن یک صدای بلند از ساختمان متوجه شد که این دختر ۲ ساله از بالکن طبقه پنجم به پایین سقوط کرده است.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده لحظه سقوط کودک و واکنش استثنایی این مرد را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو در حالی که این مرد در خیابان مشغول صحبت با تلفن همراهش است با دیدن کودک سقوط کرده، خود را به محل فرود رسانده و او را در هوا و قبل از برخورد به کف خیابان می‌گیرد.


بیشتر بخوانید

  • کلاه ایمنی، جان موتورسوار را از مرگ حتمی نجات داد + فیلم

این ویدئو نشان می‌دهد او حتی لحظه‌ای به علت خیس و لغزنده بودن کف خیابان، تعادل خود را از دست می‌دهد، با این حال موفق می‌شود در آخرین لحظه کودک را نجات دهد. این کودک بلافاصله به بیمارستان محلی منتقل شد. در حال که کودک دچار جراحت سطحی شده، اما وضعیتش مساعد اعلام شده است.

” لیجیان ژائو “، سخنگوی وزارت امور خارجه چین با انتشار این ویدئو در توئیتر خود نوشت: «قهرمانان در میان ما هستند.» این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۱۳۸ هزار بیننده داشته و بیش از ۷۷۰۰ لایک دریافت کرده است.

کد ویدیو

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا