سرور مجازی
اقتصادی

ثبات نسبی قیمت دلار در صرافی‌ها

به گزارش دیتاسنتر من، قیمت دلار که طی هفته گذشته ثبات نسبی را در صرافی‌ها تجربه کرد، بعدازظهر اولین روز معاملاتی هفته را با اندکی کاهش و با نرخ ٢۵ هزار و ۴٧١ تومان ثبت تجربه کرد.

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۴٧١ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ٧٣١ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز پنجشنبه گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۴٨٩ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ٧٣۴ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات دیروز کاهش قیمتی در حدود ٢٠ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.

دیروز، یورو در صرافی‌ها ٢٧ هزار و ٩٧۴ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ٢۶١ تومان برای فروش قیمت خورد. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ٢٧ هزار و ٩١٩ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ٢٠١ تومان برای فروش قیمت خورده بود که افزایش قیمتی نزدیک به ۶٠ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.

روند قیمتی یورو و دلار در صرافی ملی

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۶٢٧ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ٣٨٢ تومان برای خرید معامله می‌شد. روز معاملاتی گذشته، دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۶۴١ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ٣٨۵ تومان برای خرید قیمت خورده بود که کاهش قیمت اندکی را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ١٨٠ تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ٨٩٩ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز پنجشنبه هفته‌ گذشته، معادل ۲۸ هزار و ١١٨ برای فروش و ۲۷ هزار و ٨٣٩ برای خرید افزایش قیمتی نزدیک به ۶٠ تومان داشته است.(اقتصادآنلاین)

آخرین اخبار مربوط به نرخ دلار را در صفحه قیمت دلار دیتاسنتر من بخوانید.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا