فضای مجازی

قفل فیزیکی که استفاده از گوشی هوشمند را محدود می‌کند

disConnect یک قفل هوشمند گوشی مبتنی بر تایمر است که برای کاهش اعتیاد به موبایل طراحی شده است، زیرا روی تلفن ثابت می‌شود و از استفاده از گوشی برای مدت مشخصی جلوگیری می‌کند.

این قفل توسط Joao Pereira طراحی شده بود که می‌خواست در جایزه Braun شرکت کند و به دنبال یافتن راهی موثر برای جلوگیری از استفاده از تلفن هوشمند بود.

مطمئناً، می‌توان مواردی مانند قفل برنامه، تایمر برنامه یا خاموش کردن Wi-Fi را امتحان و استفاده کرد، اما این‌ها اقداماتی هستند که می‌توانید هر زمان که بخواهید آن‌ها را لغو کنید، در حالی که قفل جدید برای مسدود کردن صفحه لمسی گوشی شما طراحی شده است.

وقتی گوشی قفل است، فقط می‌توانید زمان یا باتری را بررسی کنید، در حالی که نمی‌توانید از تلفن برای هیچ چیز دیگری استفاده کنید.

قفل گوشی

نحوه کار این قفل، نسبتاً ساده است. تلفن هوشمند خود را به قفل وصل کنید و تایمر را تنظیم کنید، تا زمانی که زمان تنظیم شده تمام نشود، تلفن شما قفل خواهد ماند. این قفل با بیش از یک گوشی نیز کار می‌کند و می‌توانید تا ۴ گوشی هوشمند را کنار هم قرار دهید، به این معنی که می‌توانید از خیره شدن دوستانتان در طول مهمانی یا هنگام تماشای فیلم جلوگیری کنید.

البته در صورتی که بخواهید هنگام دریافت تماس یا پیام متنی مهم، قفل گوشی هوشمند خود را باز کنید، می‌توانید به سادگی پین قفل خود را وارد کنید تا قفل باز شود.


بیشتر بخوانید

  • تشخیص زبان بدن بدون استفاده از دوربین

 

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا