سرور مجازی
فضای مجازی

وعده رییسی در باره طرح صیانت: خیال مردم راحت باشد

برای نخستین بار ابراهیم رییسی درباره طرح اخیر مجلس برای مدیریت فضای مجازی که به طرح صیانت موسوم شده به طور رسمی اظهار نظر کرد.

در نشست خبری پایان ابراهیم رییسی رییس جمهوری به قم، یک خبرنگار محلی از وی در بارۀ طرح  موسوم به “صیانت” پرسید و  این پاسح کوتاه را دریافت کرد: «خیال مردم راحت باشد. حتماً پی‌گیری می‌کنیم.»

پرسش سردبیر قم‌نیوز در پایان نشست خبری رییس جمهوری این بود: «به عنوان کسی که برای حفظ حقوق و آزادی‌های فردی و اجتماعی سوگند یاد کرده‌اید چرا از حقوق مردم در مقابل طرح محدودیت‌زای صیانت حمایت و حفاظت نمی‌کنید؟»
سید ابراهیم رئیسی هم در پاسخ گفته: «از حقوق مردم در زمینۀ فضای مجازی حمایت می‌کنیم و مردم در این زمینه نگرانی نداشته باشند.»

سردبیر قم نیوز اما باز ادامه داده و پرسیده: «ولی طرحی که وزارت ارتباطات دولت شما ارائه کرده از طرح قبلی هم بدتر است!»
این بار هم رییس جمهوری گفته: «همه کارها معلوم[علنی] نیست. به طور علنی و غیرعلنی از حقوق مردم در طرح صیانت حمایت می‌کنیم.»

این خبرنگار محلی در قم در پرسشی دیگر هم یادآور شده: «شما گفته بودید من ۲ میلیون فالوور در فضای مجازی دارم، اگر همین دو میلیون نفر بخواهند اکانت شما را چک کنند باید اینترنت داشته باشند.» و این بار رییسی پاسخ داده: «مردم نگران نباشند و مشکلات اینترنت حل می‌شود.»
 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا