سرور مجازی
فضای مجازی

ورود وزارت راه به تخلف هیئت اجرایی انتخابات نظام مهندسی تهران+سند

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،20 مهرماه امسال هیئت اجرایی انتخابات نظام مهندسی ساختمان تهران در اطلاعیه‌ای تعداد اعضای هیئت مدیره را اعلام کرد. به دنبال این اقدام، خبرگزاری تسنیم در گزارشی با اشاره به مفاد قانونی از تخلف این هیئت خبر داده بود.

در واقع هیئت اجرایی انتخابات نظام مهندسی استان تهران به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات مربوطه دچار تخلف آشکاری در رابطه با تعداد اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران شده است.

بر این اساس هیئت اجرایی انتخابات نظام مهندسی استان تهران بدون رعایت ضوابط و مقررات و نظریه رفع ابهام ماده 61 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان -که نیمه تیر امسال توسط وزیر وقت راه و شهرسازی ابلاغ شد- تعداد اعضای رشته نقشه برداری را برخلاف مقررات به 2 عضو افزایش داده است.

پس از انتشار این خبر بود که رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات نظام مهندسی کشور طی نامه‌ای به مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تعداد اعضای نهمین دوره هیئت مدیره سامان نظام مهندسی ساختمان استان را مطابق قانون به وی یادآوری کرد.

در این نامه خطاب به محبت‌خواه آمده است:

در خصوص موارد مطروح در ارتباط با نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی و در اجرای ماده 12 قانون نظام مهندسی و ماده 61 آیین‌نامه اجرایی قانون مذکور و ردیف 7 بند 3-3 و همچنین ابلاغی وزیر وقت … بدینوسیله تعداد اعضای نهمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی آن استان در رشته‌های هفتگانه مهندسی ساختمان به شرح زیر است:

سازمان نظام مهندسی ,

به گزارش تسنیم، هیئت اجرایی انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان تهران زمان برگزاری نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره این استان را روز سه شنبه 27 مهر اعلام کرده که بر اساس نامه عبدی‌قهرودی این انتخابات باید یک روز زودتر و در تاریخ 26 مهرماه 1400 برگزار شود.

تخلف آشکار هیئت اجرایی انتخابات نظام مهندسی استان تهران

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا