سرور مجازی
فضای مجازی

پیام خداحافظی اسلامی از وزارت راه و شهرسازی: حلالم کنید

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پیام خداحافظی محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است؛

یکی از موهبت های بزرگ برای هر خدمتگزار، فرصتی است که برای خدمت به مردم شریف ایران اسلامی فراهم می شود. فرصتی که در عین حال متضمن مسئولیتی خطیر نیز است. اینجانب نیز مفتخرم که برای یک دوره توفیق خدمت به ملت شریف ایران به عنوان وزیر راه و شهرسازی نصیبم شد و امیدوارم توانسته باشم در این مدت منشاء اثرات خیر بوده باشم.

بنده در شرایطی این مسئولیت را پذیرفتم که وزارت راه و شهرسازی از ابعاد مختلف درگیر چالش های مختلفی شده بود. یکی از این چالش ها، حاشیه های پدید آمده با توجه به روش های پیشبرد امور در گذشته بود که علی رغم تلاش های همکارانم موجب ایجاد ذهنیت کم کاری در این مجموعه بویژه پروژه هایی مانند مسکن مهر شده بود. چالش دیگر مشکلات ناشی از تحریم های همه جانبه استکبار جهانی و تنگناهای اعتباری بود که به مثابه یک مانع اساسی عمل می کرد. چالش دیگر در خصوص مسائل حقوق و دستمزد و رفاهیات کارکنان خدوم بود.

برای مواجهه با چالش های فوق در وهله نخست تلاش شد تا با ارایه چهره ای فنی- مهندسی و اجرایی و پرهیز از حواشی و دست اندازها دستاوردهای همکاران پر تلاشم در حوزه های مختلف وزارتخانه به عینیت برسند.بویژه پیگیری برای تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر و طراحی و راه اندازی پروژه اقدام ملی مسکن در راستای تعهدات تامین مسکن از دستور کارهای اصلی این دوره بود.از سوی دیگر تلاش شد تا با ایجاد تعامل موثر با ایجاد مثلث همکاری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه و پیمانکاران خدوم وزارتخانه در عین افزایش تخصیص اعتبارات سرعت اجرای پروژه های ملی را تسریع نماییم.

توجه به دیپلماسی در صنعت حمل و نقل بویژه در ارتباط با همسایگان و تلاش برای تکمیل کریدورهای ترانزیت از جمله اقداماتی بود که ماحصل آنها نتیجه کار تیمی کلیه همکاران شریف بنده در مجموعه گسترده راه و شهرسازی بوده است.

همکاران ارجمندم، یکی از مهمترین دغدغه های اینجانب در این دوران، انجام تعهداتم نسبت به مطالبات شما و افزایش توان اقتصادی همکاران و کاهش دغدغه خانواده های محترمتان بوده است. به همین منظور با بهره مندی از تیم مدیریتی کارآمد امیدوارم توانسته باشم، بخشی از مطالبات شما را با توجه به امکانات در دسترس و مقدور پاسخگو باشم. در همین ارتباط تلاش شد تا با دریافت مجوزهای مختلف به افزایش سطح دریافتی کارکنان و اعمال عدالت در پرداخت حقوق کمک های اساسی شود.

در نهایت هر چند میان آنچه از کمال مطلوب در ذهن دارم با آنچه که محقق شد فاصله بسیاری را احساس می کنم، لیکن خدا را شاهد می گیرم که نهایت تلاشم را با توجه به مقدورات، امکانات و فرصت ها به‌عمل آوردم و در مسیر عمل به مسئولیت از چیزی فرو گذار نبودم. امیدوارم آنچه که خالصانه انجام دادم مرضی حضرت حق جل جلاله، مقام معظم رهبری،مردم شریف ایران و شما همکاران ارجمند در تمام مراتب اداری در ستاد و صف باشد. برادرتان را حلال کنید.»

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا