فضای مجازی

درخواست مدیرعامل منطقه آزاد کیش برای واردات واکسن کرونای فایزر

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، متن نامه جعفر آهنگران به سعید نمکی به شرح زیر است؛

« به استحضار می‌رساند به منظور جلوگیری از شیوع همه‌گیری ویروس کووید 19 و واکسینه کردن آحاد افراد جامعه اقدامات گسترده‌ای در سطح دنیا در حال انجام است و در کشور جمهوری اسلامی ایران نیز علیرغم تحریم‌های جهانی،‌اقدامات موثری در راستای تولید واکسن و همچنین واردات تعداد متنابهی واکسن مجاز در حال انجام است.

با عنایت به تاکید ریاست‌جمهوری مبنی بر آمادگی دولت برای صدور مجوز برای بخش خصوصی جهت واردات واکسن‌های مجاز تحت نظارت آن وزارتخانه، فعالین اقتصادی جزیره کیش با حمایت حضرتعالی و این سازمان آمادگی خود را در خصوص واردات و خرید واکسن مجاز با اهداف عالیه ذیل اعلام می‌دارد؛

1- کمک به آن وزارتخانه در راستای کاهش هزینه‌های دولتی برای تامین و خرید واکسن.

2-جلوگیری از خروج ارز توسط متقاضیان تزریق واکسن که علاقمند به خروج از کشور هستند.

3-برگزاری تورهای سلامت به جزیره کیش در راستای اعلام جزیره کیش به‌عنوان اولین شهر سالم.

با توجه به موارد فوق از سوی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره و مرکز توسعه سلامت آمادگی دارد با همکاری شرکت بینوتک آلمان نسبت به واردات 5 میلیون دوز فایزر تولید آلمان، آسترازنکا کره‌جنوبی و اسپوتنیک تک دوز و دو دوز روسی و انجام واکسیناسیون در جزیره اقدام کند.

با عنایت به اهمیت تسریع در واکسیناسیون عمومی و آمادگی فعالان اقتصادی جزیره برای حضور در این عرصه خواهشمند است نسبت به صدور مجوز واردات و انجام واکسیناسیون در جزیره را صادر کنید. »

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا