سرور مجازی
فضای مجازی

بسته 11.5 میلیارد تومانی کمک‌های کرونایی اتاق ایران در راه سیستان و بلوچستان

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران باتوجه به شرایط بحرانی استان سیستان و بلوچستان در زمینه ابتلا به کرونا،‌ محموله بزرگی شامل تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی به این استان ارسال کرده است.

در ادامه کمک‌های سال گذشته بخش خصوصی به بیمارستان‌های شهرهای مختلف برای مقابله با کرونا و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، کمک‌های جدیدی از سوی اتاق ایران به سمت سیستان و بلوچستان ارسال شد. این محموله با چند دستگاه کامیون امروز راهی سیستان و بلوچستان شد.

این تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی در مجموع به ارزش 11 میلیارد و 500 میلیون تومان و شامل 2 دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستانی 600 لیتری، 15 دستگاه ونتیلاتور، 15 پمپ سرم، 50 دستگاه دماسنج دیجیتال طبی، 7 هزار و 800 کیت تست کووید 19 و 8 هزار کیت تست رپید است.

اتاق ایران از همان روزهای نخست شیوع ویروس کرونا با تشکیل کمیته‌ای فعال با همراهی تمامی اتاق‌های سراسر کشور در استان‌های مختلف به خرید تجهیزات بیمارستانی و بهداشتی برای کمک به استان‌های مختلف اقدام کرد.

پیش از این در گزارشی مستند، مجموع اقلام و تجهیزات اهدایی بخش خصوصی شامل اتاق ایران، اتاق‌های استانی، فعالان اقتصادی و جامعه نیکوکاری ابرار برلی مقابله با کرونا منتشر شده است. مجموع این کمک ها ارزشی بیش از 152 میلیارد تومان داشته است.

این بار نیز محموله‌ای به ارزش 11 میلیارد و 500 میلیون تومان به استان سیستان و بلوچستان اهدا شده است که طبق گفته مدیر کل مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان، این تجهیزات ابتدا برای درمان بیماران کرونایی استفاده می‌شود و سپس با استفاده از آن‌ها بیمارستانی جدید در استان ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا