سرور مجازی
رمز ارز

کاردانو در آستانه اجرای هاردفورک چانگ؛ رالی تاریخی قیمت ADA تکرار خواهد شد؟

کاردانو در آستانه اجرای هاردفورک چانگ؛ رالی تاریخی قیمت ADA تکرار خواهد شد؟

زمان مطالعه: دقیقه

بلاکچین کاردانو در آستانه اجرای هارد فورک چانگ (Chang) قرار دارد. طبق گزارش‌ها، این به‌روز‌رسانی که تا پایان ماه جولای انجام خواهد شد، به شدت مورد استقبال جامعه‌ کریپتو قرار گرفته است.

هارد فورک چانگ گامی مهم در مسیر رسیدن به مرحله ولتر (Voltaire) محسوب می‌شود. ولتر، آخرین مرحله در نقشه راه کاردانو، برای ایجاد یک اکوسیستم بلاکچین کاملاً غیرمتمرکز است. اهمیت هارد فورک چانگ، نقش آن در راه‌اندازی مدل حکمرانی کاردانو و غیرمتمرکز کردن آن است.

از نظر تاریخی، اجرای هارد فورک‌های کاردانو موجب افزایش قیمت این ارز دیجیتال می‌شود و همین موضوع، شور و هیجان معامله‌گران را در آستانه هارد فورک بعدی برانگیخته است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

بر اساس گزارش اینتودبلاک (IntoTheBlock)، قیمت توکن ADA، در حوالی آخرین به‌روزرسانی بزرگ کاردانو در سال ۲۰۲۱، طی یک ماه حدود ۱۳۰ درصد رشد کرد و از ۱.۳۵ دلار به ۳.۱۰ دلار رسید.

اما آیا چنین رشدی در مورد هارد فورک چانگ نیز تکرار خواهد شد؟ معامله‌گران برای یافتن پاسخ این سوال، باید تا اواخر ماه جاری صبر کنند.

در زمان نگارش این خبر، قیمت کاردانو با رشد روزانه ۵ درصدی به ۰.۳۷۷۸ دلار رسیده و ارزش بازار آن نیز ۱۳.۵ میلیارد دلار است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا