سرور مجازی
رمز ارز

تحلیل و پیش‌بینی قیمت نات‌کوین: چرا باید به تداوم صعود NOT امیدوار باشیم؟

تحلیل و پیش‌بینی قیمت نات‌کوین: چرا باید به تداوم صعود NOT امیدوار باشیم؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

با افزایش محبوبیت مینی‌گیم‌های مبتنی بر تلگرام در میان سرمایه‌گذاران و گیمرها، نات‌کوین (NOT) در حال تثبیت جایگاه خود به عنوان رهبر این حوزه است. این توکن به خصوص در احیای بازار ارزهای دیجیتال در آخر هفته گذشته نقش مهمی ایفا کرد.

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، نات‌کوین در طول آخر هفته، پیشتاز روند بهبود بازار ارزهای دیجیتال بود. از نظر تکنیکال نیز، این توکن توانایی رشد بیشتر را دارد.

در همین راستا، کاپیتان فایبیک (Captain Faibik)، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال، با بررسی نمودار ۴ ساعته نات‌کوین، خروج این توکن از الگوی نزولی را تایید و بر آینده صعودی آن تاکید کرده است. کاپیتان فایبیک بر این باور است که نات‌کوین در این روند صعودی، می‌تواند قیمت خود را دو برابر کند.notcoin-preparing-for-a-bullish-rally-

در زمان پیش‌بینی کاپیتان فایبیک، قیمت نات‌کوین حدود ۰.۰۱۵۱ دلار بود. در زمان نگارش این خبر، قیمت این رمزارز با بیش از ۱۵ درصد رشد روزانه به ۰.۰۱۷۱ دلار رسیده است.

به این ترتیب، NOT در ۲۴ ساعت گذشته، یکی از سه توکن برتر گیمینگ از نظر عملکرد بوده که نشان‌دهنده حضور پررنگ آن در بازار و پتانسیل بالای این ارز دیجیتال برای رشد بیشتر است.

تحلیل تکنیکال و پیش‌بینی قیمت نات‌کوین

در حال حاضر، نات‌کوین نشانه‌هایی از یک بهبود قوی را نشان می‌دهد که بیانگر پتانسیل آن برای شروع یک روند صعودی جدید است. اگر این شتاب ادامه داشته باشد، قیمت نات‌کوین می‌تواند به سمت هدف ۰.۰۲ دلار حرکت کند و حتی ممکن است در آینده‌ نزدیک به ۰.۱ دلار هم برسد.

از سوی دیگر، در صورت ضعیف شدن احساسات بازار، نات‌کوین ممکن است در محدوده سطح حمایتی ۰.۰۱۵ دلار تثبیت شود. اگر روند هم نزولی شود، قیمت ممکن است به حدود ۰.۰۱۴ دلار کاهش یابد.

در این میان، لازم به ذکر است که شاخص قدرت نسبی (RSI) نات‌کوین به ۶۳.۲ رسیده که بالاتر از سطح خنثی است و نشان‌دهنده‌ افزایش قدرت خریداران است. همچنین، برای اندیکاتور مکدی (MACD) نشانه‌هایی از یک تقاطع صعودی ظاهر شده است. قرار گرفتن خط مکدی (آبی) بالاتر از خط سیگنال (نارنجی) و تغییر میله‌های منفی هیستوگرام به مثبت، بیانگر پتانسیل رشد نات‌کوین است.notcoin-preparing-for-a-bullish-rally-

در همین حال، شاخص میانگین جهت‌دار (ADX) همچنان در سطح ۴۶ بالا باقی مانده که نشان‌دهنده‌ یک روند قوی در بازار است. اندیکاتور نوسانگر مهیب (Awesome Oscillator) نیز گذار از میله‌های قرمز به سبز را نشان می‌دهد که حاکی از تغییر جهت بازار از نزولی به صعودی است.notcoin-preparing-for-a-bullish-rally-

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا