سرور مجازی
رمز ارز

سولانا موفق در حفظ حمایت ۱۱۸ دلار! آیا SOL قدرت عبور از سد ۱۴۰ دلار را نیز دارد؟

سولانا موفق در حفظ حمایت ۱۱۸ دلار! آیا SOL قدرت عبور از سد ۱۴۰ دلار را نیز دارد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت سولانا (SOL) اخیرا پس از حمایت شدن در سطح ۱۱۸ دلار، افزایش چشمگیری را تجربه کرده است. در زمان نگارش این خبر، قیمت این ارز دیجیتال با افزایشی ۲.۳۸ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۴۰.۳ دلار و ارزش بازار آن به ۶۵.۰۴ میلیارد دلار رسیده است.

همچنین، حجم معاملات این رمزارز طی این مدت با سقوطی ۳۵.۹ درصدی به ۲.۰۵ میلیارد دلار کاهش یافته است.

قیمت SOL در نمودار ۴ ساعته پس از حمایت شدن در سطح ۱۱۸ دلار، تلاش دارد به بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ روزه و سطح مقاومت ۱۴۰ دلار برسد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

اندیکاتور مکدی (MACD) از صعود بیشتر قیمت حکایت دارد؛ زیرا میله‌های هیستوگرام مکدی در حال صعود بالای سطح صفر هستند و خط سیگنال نیز به صورت صعودی خط مکدی را قطع کرده است.solana-bounces-back-after-failing-to-break-118

اگرچه قیمت سولانا در نمودار ۱ روزه نزولی است و زیر میانگین متحرک ساده ۱۰ روزه قرار دارد، اما می‌توان مشاهده کرد که پس از عدم شکست حمایت ۱۱۸ دلار، با شتاب خوبی به سمت بالا حرکت نموده است.

اندیکاتور مکدی ۱ روزه نیز حرکت صعودی سولانا را تأیید می‌کند. میله‌های هیستوگرام مکدی بالای سطح صفر روندی افزایشی دارند و خطوط سیگنال و مکدی به همراه یکدیگر در حال صعود به سمت سطح صفر هستند.solana-bounces-back-after-failing-to-break-118

در حال حاضر، سولانا تلاش دارد بر مقاومت ۱۴۰ دلار غلبه کند که در این صورت، قیمت در ادامه مقاومت‌های ۱۶۰ و ۱۸۸ دلار را آزمایش خواهد کرد. از طرفی، عدم غلبه قیمت بر این مقاومت‌ها می‌تواند موجب سقوط به سمت حمایت‌های ۱۱۸، ۹۹ و ۷۹ دلار شود.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا