سرور مجازی
رمز ارز

تحلیل تکنیکال سگ کلاهدار: قیمت WIF به بالای ۳ دلار برمی‌گردد؟

تحلیل تکنیکال سگ کلاهدار: قیمت WIF به بالای ۳ دلار برمی‌گردد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با وجود اصلاح اخیر بازار کریپتو، داگ‌ویف‌هت (WIF) مقاومت خوبی از خود نشان داده و قیمت آن بالای سطح حمایتی ۱.۴۷ دلار باقی مانده است. قیمت WIF توانسته دو بار طی سه هفته از این سطح حمایتی جهش پیدا کند که نشانه‌ دفاع سرسختانه‌ خریداران از این ناحیه است.

داده‌های پلتفرم زنجیره‌ای لوک‌آن‌چین (Lookonchain) هم نشان می‌دهند که سطح حمایتی ۱.۴۷ دلار در بحبوحه فروش‌ اخیر یک نهنگ همچنان پابرجا مانده است. این نهنگ در اواسط هفته، ۹۰۰,۰۰۰ توکن WIF به ارزش تقریبی ۱.۶۴ میلیون دلار را به صرافی بای‌بیت منتقل کرد.

با این حال، آخرین جهش قیمتی از کف ۱.۴۷ دلاری، توانسته قیمت WIF را طی دو روز ۳۱.۸ درصد افزایش دهد و به ۱.۹۵ دلار برساند. در همین حال، ارزش کل بازار این ارز دیجیتال نیز به ۱.۹۴ میلیارد دلار جهش کرده است.

Ramzarzخرید WIF فقط با 10 هزار تومان!
با یک کلیک WIF (سگ کلاهدار سولانا) را در ارزپلاس معامله کنید!


خرید WIF

در همین راستا، تحلیل تکنیکال نمودار ۴ ساعته‌ داگ‌ویف‌هت نیز نشانه‌هایی از یک الگوی برگشتی به نام کف دوقلو را نشان می‌دهد. با پیروی از این الگو، قیمت WIF می‌تواند ۲۱ درصد دیگر افزایش یابد و به سطح ۲.۳۶ دلار برسد. عبور از این مقاومت می‌تواند زمینه‌ رشد بیشتر قیمت تا ۳ دلار را نیز فراهم کند.dogwifhat-price-analysis-3-bullish-pattern-whale-با اين حال، بررسی نمودار روزانه نشان می‌دهد كه سطح ۳ دلار با خط روند مقاومت كانالی كه از اواخر مارس تشکیل شده، همسو است. بنابراين، برای تاييد یک برگشت قطعی، خريداران بايد با موفقيت از اين خط روند عبور كنند، در غیر این صورت، داگ‌ويف‌هت ممکن است روند اصلاحی فعلی را ادامه دهد.

در این میان، شکل‌گیری یک کف بالاتر در شاخص قدرت نسبی (RSI) در بازه زمانی روزانه، نشان‌دهنده افزايش تقاضا در سطح حمايت ۱.۴۷ دلار است كه پتانسيل برگشت قيمت را تقويت می‌كند.

اما از طرفی، وجود ميانگين‌های متحرک نمايی ۵۰ و ۱۰۰ روزه (EMA-۵۰, ۱۰۰) در اطراف خط گردن ۲.۳۶ دلاری، قدرت این مقاومت را در برابر خريداران افزايش می‌دهد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا