سرور مجازی
رمز ارز

سگ کلاهدار در بین ۱۰۰ رمزارز برتر بازار اول شد؛ رشد ۱۸ درصدی WIF در یک روز!

سگ کلاهدار در بین ۱۰۰ رمزارز برتر بازار اول شد؛ رشد ۱۸ درصدی WIF در یک روز!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

داگ‌ويف‌هت (WIF) یا سگ کلاهدار، میم کوین محبوب بلاکچین سولانا، در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش قابل توجه قیمت خود، عنوان پرسودترین ارز دیجیتال در میان ۱۰۰ رمزارز برتر را به خود اختصاص داده است. این رشد چشمگیر، عملکرد عالی WIF و تاثیر آن بر کل اکوسیستم سولانا را به خوبی نشان می‌دهد.
بر اساس گزارش کوین مارکت‌ کپ برای نیمه اول سال ۲۰۲۴، موفقیت اخیر سولانا تا حد زیادی به رشد قابل‌توجه WIF نسبت داده می‌شود. در حال حاضر، میم کوین‌ها به عنوان محبوب‌ترین نوع دارایی در بازار ارزهای دیجیتال، ۲۲ درصد از کل بازار را تشکیل می‌دهند. سولانا با در اختیار داشتن ۹.۶۴ درصد از این بخش، نقش مهمی را ایفا می‌کند و در این میان، WIF سهم بسزایی در این اکوسیستم دارد.
طی هشت ماه گذشته، داگ‌ویف‌هت ثبات و رشد مداوم چشمگیری را از خود نشان داده است. رشد قابل توجه آن در سال ۲۰۲۴، نویدبخش آینده‌ای درخشان برای کل اکوسیستم سولانا است.

Ramzarzخرید WIF فقط با 10 هزار تومان!

با تکامل و رشد بازار ارزهای دیجیتال، به احتمال زیاد داگ‌ویف‌هت خریداران بیشتری را به خود جذب خواهد کرد. این امر می‌تواند موقعیت آن را به عنوان یک دارایی کلیدی در اکوسیستم سولانا تقویت کند. از طرفی، روند صعودی اخیر این میم‌کوین، پتانسیل آن برای رشد در بلندمدت را نشان می‌دهد.
در زمان نگارش این خبر، قیمت WIF با ۱۸.۴۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته در محدوده ۱.۹۸ قرار دارد.
سگ کلاهدار در بین ۱۰۰ رمزارز برتر بازار اول شد؛ رشد ۱۸ درصدی WIF در یک روز!همزمان با این افزایش قیمت،‌ ارزش بازار این ارز دیجیتال نیز به ۱.۹۷ میلیارد دلار رسیده است. با این حال، حجم معاملات روزانه WIF کمی افت کرده و با ۳.۴۵ درصد کاهش، به ۵۷۱.۹۶ میلیون دلار رسیده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا