سرور مجازی
رمز ارز

افزایش قیمت ترا لونا کلاسیک پس از حذف ۲۲۲ میلیون توکن! ماجرا چیست؟

افزایش قیمت ترا لونا کلاسیک پس از حذف ۲۲۲ میلیون توکن! ماجرا چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

توکن‌های اکوسیستم ترا لونا کلاسیک (LUNC) امروز افزایش شدیدی را در قیمت‌ها ثبت کردند؛ زیرا 1.85 میلیارد USTC و 222 میلیون توکن LUNC از عرضه در گردش حذف شدند. در پی آن، قیمت توکن LUNC بیش از 10 درصد افزایش یافت و قیمت USTC در عرض چند ساعت 18 درصد رشد کرد، اما به زودی سودهای قبلی را کاهش داد.
این مقادیر USTC و LUNC از آدرس کیف پول Luna Foundation Guard خارج شد. این حرکت در حالی انجام می‌شود که این حساب تقریباً 2 سال است که غیرفعال بوده است. در نتیجه، عرضه در گردش USTC اکنون به 7.1 میلیارد کاهش یافته است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

جامعه ترا لونا کلاسیک، به دنبال سوزاندن USTC و LUNC در کیف پول LFG است تا در کل عرضه منعکس شود، اما این حذف واقعی از عرضه در گردش نبود. این اعداد منعکس‌کننده تنظیمات هستند و نه حذف واقعی از گردش. در واقع، برخی از وجوه LFG به اشتباه به عنوان عرضه در گردش محاسبه شده بودند.
قیمت توکن LUNC در حال حاضر 4% درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است و قیمت در زمان نگارش این خبر، 0.0001062 دلار است. بیشترین و پایین‌ترین قیمت 24 ساعته نیز به ترتیب 0.0001020 دلار و 0.0001129 دلار بوده است.
در همین حال، قیمت USTC نیز در 24 ساعت گذشته 7 درصد جهش کرد و در زمان نگارش خبر، در محدوده 0.0235 دلار معامله می‌شود. پایین‌ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته به ترتیب 0.0215 دلار و 0.0251 دلار است. همچنین حجم معاملات USTC در 24 ساعت گذشته 118 درصد افزایش یافته است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا