سرور مجازی
رمز ارز

رشد ۵۶۷ درصدی شیباسوزی! برای افزایش بیشتر قیمت SHIB آماده شویم؟

رشد ۵۶۷ درصدی شیباسوزی! برای افزایش بیشتر قیمت SHIB آماده شویم؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با بهبود چشمگیر قیمت شیبا اینو (SHIB)، نرخ توکن‌سوزی این ارز دیجیتال نیز به میزان قابل‌توجهی افزایش یافته است. بر اساس داده‌های منتشرشده توسط پلتفرم Shibburn، در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۱،۲۱۰،۵۳۸ توکن SHIB سوزانده شد که جهش عظیم ۵۶۷ درصدی را نسبت به سطوح قبلی به همراه داشت.
رشد ۵۶۷ درصدی شیباسوزی! برای افزایش بیشتر قیمت SHIB آماده شویم؟با این توکن‌سوی قابل‌توجه، تعداد کل شیباهای سوزانده‌شده تاکنون به ۴۱۰،۶۶۱،۴۲۵،۰۲۶،۳۱۶ توکن SHIB رسیده است.
این توکن‌سوزی همچنین زمانی اتفاق افتاده که قیمت شیبا اینو همزمان با بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، یک روند صعودی در پیش گرفته است. در زمان نگارش این خبر، شیبا اینو در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۷۵۶ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۵ درصد رشد دارد. حجم معاملات ۲۴ ساعته شیبا اینو نیز یک رشد بیش از ۱۲۸ درصدی را تجربه کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

اما آیا شیبا اینو می‌تواند این روند صعودی خود را حفظ کند؟ با توجه به عملکرد چشمگیر شبکه شیباریوم (Shibarium) از زمان راه‌اندازی خود و تلاش‌های تیم توسعه‌دهنده برای اضافه کردن یک پورتال توکن‌سوزی به این شبکه، انتظار می‌رود که در آینده، توکن SHIB بیشتری از چرخه در گردش خارج شود که این موضوع به نوبه خود می‌تو‌اند افزایش قیمت این میم کوین محبوب را به همراه داشته باشد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا