سرور مجازی
رمز ارز

پیش‌بینی تداوم روند صعودی ریپل توسط تحلیلگر معروف! هدف بعدی کجاست؟

پیش‌بینی تداوم روند صعودی ریپل توسط تحلیلگر معروف! هدف بعدی کجاست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آلن سانتانا، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، به طور مستمر دیدگاه صعودی نسبت به قیمت ریپل (XRP) داشته و در گذشته، روند صعودی را برای این رمزارز پیش‌بینی کرده بود. با افزایش احساسات صعودی در بازار رمزارزها، پیش‌بینی وی مبنی بر افزایش قیمت ریپل به وقوع پیوسته است. این تحلیلگر اکنون در یک به‌روزرسانی، دوباره آینده ریپل را پیش‌بینی کرده است.
سانتانا برای اولین بار تحلیل خود را زمانی که ریپل با قیمت ۰.۴۸ دلار معامله می‌شد، به اشتراک گذاشت و آن را نقطه مناسبی برای ورود دانست. او بعداً در تاریخ ۱۶ اکتبر به پتانسیل بالای این ارز دیجیتال برای رشد بیشتر اشاره کرد.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

پس از انصراف کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از شکایت خود علیه ریپل در تاریخ ۲۰ اکتبر، سانتانا اظهار داشت که این پیروزی می‌تواند منجر به افزایش ۱۵۰ درصدی قیمت ریپل شود. در حالی که ریپل هنوز به هدف مشخص‌شده توسط سانتانا نرسیده، اما از زمان تحلیل اولیه تاکنون ۱۱۴ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.
پیش‌بینی تداوم روند صعودی ریپل توسط تحلیلگر معروف! هدف بعدی کجاست؟آخرین تجزیه و تحلیل سانتانا نشان می‌دهد که ریپل هنوز با قدرت در حال ادامه دادن به حرکت صعودی خود است و هیچ نشانه‌ای از ضعف را نشان نمی‌دهد. او انتظار دارد که حرکت صعودی ادامه یابد و قیمت آن به ۰.۶ دلار برسد.
ریپل با افزایش ۴.۹۸ درصدی در روز گذشته و افزایش ۱۱.۴۵ درصدی در یک هفته گذشته به رشد خود در بازار ادامه داده است. ارزش بازار آن از ۲۹.۴ میلیارد دلار فراتر رفته و حجم معاملات روزانه نیز ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا