سرور مجازی
رمز ارز

اینجکتیو رکورد ۲۳ ماهه خود را شکست! علت پامپ قیمت INJ چیست؟

اینجکتیو رکورد ۲۳ ماهه خود را شکست! علت پامپ قیمت INJ چیست؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ) در ۲۴ ساعت گذشته، شاهد یک رشد ۱۸٫۵ درصدی بود که قیمت آن را به ۱۱٫۶ دلار رساند. این رقم، بالاترین قیمت اینجکتیو در ۲۳ ماه گذشته است. اما علت اصلی این رشد قابل‌توجه چیست؟

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!


شروع

علاوه بر رالی صعودی کلی بازار کریپتو، معامله‌گران همچنین به یک ویژگی حیاتی که به تازگی در صرافی غیرمتمرکز بومی اینجکتیو راه‌اندازی شده، واکنش مثبت نشان داده‌اند. در تاریخ ۱۹ اکتبر، هلیکس (Helix)، صرافی غیرمتمرکز ساخته‌شده بر بستر بلاکچین اینجکتیو، از آغاز آمادگی‌ها برای اضافه کردن قراردادهای آتی به محصولات خود خبر داد. از زمان اعلام این خبر، صدها کاربر جدید به شبکه اینجکتیو جذب شده است.

اینجکتیو رکورد ۲۳ ماهه خود را شکست! علت پامپ قیمت INJ چیست؟

در همین راستا، داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهند که رشد شبکه اینجکتیو از ۱۷ اکتبر در حال افزایش بوده است. در روزهای ۲۰ و ۲۲ اکتبر نیز، ۱۳۳ کیف پول جدید INJ در این شبکه ثبت ‌شد که بالاترین رقم از اواسط ژوئیه بوده و به معنای افزایش تقاضا برای توکن بومی و خدمات شبکه اینجکتیو است.

نمودار قیمت اینجکتیو به همراه رشد شبکه.
نمودار قیمت اینجکتیو به همراه رشد شبکه.

افزایش تبلیغات در رسانه‌ها، یک علامت هشدار؟

داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهند که به دنبال افزایش تقاضای ناشی از هجوم کاربران جدید به شبکه اینجکتیو، جنون رسانه‌ای ناشی از آن به قلمرو سرخوشی نزدیک شده است. همان‌طور که در شکل زیر نشان داده شده، امتیاز حجم فعالیت در شبکه‌های اجتماعی (Social Volume)  اینجکتیو در روز ۲۰ اکتبر، به اوج ۶۵ روزه خود در ۱۲۳ رسید.

شاخص حجم فعالیت در شبکه‌های اجتماعی برای اینجکتیو.
شاخص حجم فعالیت در شبکه‌های اجتماعی برای اینجکتیو.

معامله‌گران حرفه‌ای معمولاً افزایش فعالیت در رسانه‌های اجتماعی را یک سیگنال هشدار اولیه می‌دانند که بر اساس آن، قیمت به بالاترین حد خود رسیده و ممکن است زمان خوبی برای خروج باشد. این پدیده قبلاً در ۱۴ جولای و ۱۸ آگوست نیز مشاهده شده بود. در هر دو مورد، امتیاز حجم فعالیت در شبکه‌های اجتماعی برای INJ به اوج سرخوشی رسید و چند روز بعد، قیمت این رمزارز کاهش یافت.

با توجه به این روند تاریخی، در صورتی که دارندگان در روزهای آینده شروع به برداشت سود کنند، قیمت اینجکتیو می‌تواند دوباره کاهش یابد.

پیش‌بینی قیمت اینجکتیو: کاهش خفیف قبل از یک رالی دیگر!

داده‌های مربوط به شاخص Global In/Out of the Money نشان می‌دهند که یک دیوار خرید غول‌پیکر در قیمت ۸٫۵۰ دلار می‌تواند از یک نزول بزرگ جلوگیری کند. بر اساس این شاخص، ۶۰۰ آدرس، ۵۷۹،۸۵۰ توکن INJ را با حداقل قیمت ۸٫۶۷ دلار خریداری کرده‌اند. اما اگر سرمایه‌گذاران اینجکتیو نسبت به برداشت سود خود اقدام کنند، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است کاهش بیشتری پیدا کند.

اما از طرف دیگر، گاوها در تلاشند تا قیمت اینجکتیو را به سمت ۲۰ دلار سوق دهند. با این حال، در این مسیر نیز، آنها احتمالاً با دیوار فروش بزرگی در محدوده ۱۲ دلار مواجه خواهند شد. در این منطقه، ۱۷۵ هزار آدرس، ۱۹،۸۰۰ توکن INJ را با حداکثر قیمت ۱۱٫۷۶ دلار خریداری کرده‌اند. اما اگر گاوها بتوانند بر این سطح مقاومت غلبه کنند، احتمال افزایش قیمت اینجکتیو به سمت ۲۰ دلار وجود خواهد داشت.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا