سرور مجازی
رمز ارز

رویدادهای اقتصادی تاثیر‌گذار بر بازار ارزهای دیجیتال در روزهای آینده!

رویدادهای اقتصادی تاثیر‌گذار بر بازار ارزهای دیجیتال در روزهای آینده!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در هفته پیش رو، چندین رویداد مالی مهم وجود دارد که به طور بالقوه می‌توانند بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیرگذار باشند. مهم‌ترین رویداد، نشست فدرال رزرو در روز چهارشنبه است که در آن قرار است درباره نرخ بهره تصمیم‌گیری شود.

در تاریخ 19 سپتامبر، داده‌های مربوط به شروع کار مسکن و مجوزهای ساختمانی منتشر می‌شود که اطلاعاتی را در مورد بازار فعلی مسکن ایالات متحده، که به دلیل نرخ‌ بهره بالا آشفته شده بود، ارائه می‌کند. انتظار نمی‌رود این شاخص‌ نسبت به ماه قبل تغییر قابل توجهی داشته باشد و بعید است با این شرایط بر بازارهای ارزهای دیجیتال تأثیری بگذارد.

تمرکز اصلی بر تصمیم‌‌گیری فدرال رزرو در مورد نرخ بهره در روز چهارشنبه، 20 سپتامبر است. با این حال، پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که انتظار نمی‌رود بانک مرکزی، سیاست نرخ بهره خود را تغییر دهد یا چشم انداز کوتاه مدت روشنی را در جلسه سیاست‌گذاری این هفته ارائه کند.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!


شروع کن

در عوض، تمام توجهات به پیش‌بینی اقتصادی فدرال رزرو، که به عنوان خلاصه پیش‌بینی‌های اقتصادی (SEP) شناخته می‌شود، خواهد بود. این احتمال وجود دارد که فدرال رزرو پیش‌بینی خود از تورم اصلی را از 3.9 درصد به 3.7 درصد کاهش دهد. علاوه بر این، اقتصاددانان پیشنهاد می‌کنند که فدرال رزرو ممکن است برآورد خود را در قبال نرخ بهره بلندمدت افزایش دهد.financial-events-impact-crypto-market-federal-reserve-interest-rateمقامات بانک مرکزی قبلاً قصد خود را برای حفظ نرخ‌های بهره بالا جهت مبارزه با تورم نشان داده‌اند که می‌تواند منجر به افزایش پرداخت‌های بهره شخصی و بدهی بیشتر خانوارها شود.

در تاریخ 21 سپتامبر، داده‌های مربوط به ادعاهای بیکاری و فروش خانه‌های موجود منتشر خواهد شد، اما انتظار می‌رود هیچ یک از این موارد تأثیر قابل‌توجهی بر بازارها نداشته باشند.

در زمان نگارش این خبر، بازار ارزهای دیجیتال با سرمایه کل 1.1 تریلیون دلار، که نشان‌دهنده افزایش 50 میلیارد دلاری نسبت به هفته قبل است، نسبتاً باثبات بوده است.

با توجه به اینکه احتمال کمی وجود دارد که فدرال رزرو تغییری در نرخ بهره خود در این هفته اعمال کند، پیش‌بینی می‌شود که بازار ارزهای دیجیتال نوسانات چشمگیری را تجربه نکند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا