فضای مجازی

حضور پایانه صادراتی فرش دستباف زنجان در نمایشگاه اختصاصی دمشق

– اخبار اقتصادی –

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، قندیلی مدیر عامل پایانه صادراتی فرش دستباف زنجان در مدت زمانه 6 ماهه تاسیس پایانه ی تخصصی فرش دستباف صادراتی در کنار 921 مشارکت کننده ایرانی موفق به شرکت در نمایشگاه سلیمانیه عراق و صادرات 91 تخته فرش دستباف به ارزش 91 هزاردلار شد.

وی از برنامه ریزی جهت حضور در نمایشگاه های اختصاصی ایران در اربیل عراق، بازرگانی عمان، قطر و داخل کشور خبر داد و گفت: پایانه صادرات فرش دستباف زنجان در حال جمع آوری بانک صادرات کنندگان فرش دستباف با مشارکت اتحادیه های تولید کننده فرش دستباف استان ها برای تقویت وحضور در رویداد های نمایشگاهی اختصاصی و تخصصی خارج از کشور است.

وی افزود: پایانه صادرات فرش دستباف ایران با کمک مرکز ملی فرش ایران در مدت 6 ماه فعالیت خود با توجه به شیوع گسترده پاندمی کرونا و تعطیلی واحد های کسب و کار، اقدام به راه اندازی سایت پایانه صادراتی فرش دست باف به آدرس https://carpetterminal.comنموده است.

مدیر عامل پایانه صادراتی فرش دستباف زنجان افزود: باتوجه به کاهش گسترش شیوع کرونا، نمایشگاه دائمی فصلی با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان فرش دستباف استان زنجان و اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان زنجان را برنامه ریزی و تدارک دیده ایم.

وی از حضور پایانه در شصت و دومین نمایشگاه بین المللی بازرگانی دمشق/ سوریه 2021خبر داد و از ذینفعان این حوزه برای همکاری و مشارکت در نمایشگاه های تخصصی دعوت نمود.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا