سرور مجازی
فضای مجازی

ماسک برای خرید توئیتر ممکن است حدود ۳ میلیارد دلار سهام تسلا را بفروشد

ماسک اعلام کرد برای خرید توئیتر پول اضافی پرداخت کرده ام که این اظهارات مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا پاسخی به پرسشی در کنفرانس انتشار گزارش مالی سه ماهه تسلا بود.

ماسک که ثروتمندترین مرد جهان است، پس از تلاش برای باطل کردن توافق ۴۴ میلیارد دلاری خرید توئیتر، مجددا در حال پیگیری خرید این شرکت است.

ایلان ماسک، توئیتر را دارایی توصیف کرد که برای مدت طولانی سرزندگی نداشت و گفت: واضح است که من و سرمایه گذاران دیگر اکنون پول اضافی برای خرید توئیتر پرداخت می‌کنیم؛ اما پتانسیل بلندمدتی که توئیتر دارد، از نظر من از ارزش فعلی آن بسیار بیشتر است.

ماسک در تلاش برای تهیه پول برای خرید توئیتر است و بعضی از کارشناسان می‌گویند ممکن است مجبور شود حدود سه میلیارد دلار سهام تسلا را پس از انتشار گزارش سه ماهه این شرکت، بفروشد.

یک قاضی دِلاویر دستور داده است شکایت توئیتر علیه ایلان ماسک متوقف شود و به این میلیاردر تا ۲۸ اکتبر برای نهایی کردن قرارداد، فرصت داده است.

سرمایه گذاران تسلا از این واهمه دارند که این میلیاردر ممکن است میزان بیشتری از سهام تسلای خود را بفروشد و باعث شود ارزش سهام این شرکت کاهش پیدا کند.

ماسک که مدیرعامل اسپیس ایکس، نورالینک و بورینگ کومپانی است، اعلام کرد فعلا طرحی برای یکی کردن آن‌ها با توئیتر زیر یک چتر ندارد.

منبع: رویترز

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا