سرور مجازی
فضای مجازی

نجات زن انگلیسی از قبر که بدست نامزدش زنده دفن شده بود

چند سال پیش کیت هیوز شهروند ۳۹ ساله انگلیسی حین پیاده روی در ساحل، با خیال اینکه استیسی گیلیام نامزد ۳۴ ساله خود را به طور کامل خفه کرده، او را دفن کرد، اما استیسی نمرده بود.

هیوز پس از تصادف با ماشین استیسی دستگیر شد وبا ترس به پلیس گفت: “شما هرگز او را پیدا نخواهید کرد.”، اما استیسی نمرده بود و با استفاده از ناخن هایش خود را از قبر خارج کرد.

اگرچه او کمک کرد تا هیوز را به دست عدالت بسپارد، اما او دیگر سلامت و وضعیت جسمانی سابق خود را بازنیافت. او سه ماه پس از این اتفاق در بیمارستان بود و باید آموزش می‌دید که چگونه دوباره صحبت کند و راه برود.

بی‌سی تام ایوانز عضو پلیس ولز جنوبی توضیح داده است که استیسی، کارگر سابق ویرجین آتلانتیک، در سال‌های بعد دچار حملات مکرر ذات‌الریه شده و در سن ۴۰ سالگی درگذشت.

ایوانز افزود: او از افسردگی و اضطراب شدید رنج می‌برد و همچنین به دلیل زنده به گور شدن به ذات الریه مبتلا شده بود. استیسی برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ با هیوز آشنا شده بود و در طول این مدت مدام مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود.

استیسی در نوامبر سال گذشته پس از ابتلا به عفونت قفسه سینه در خانه خود درگذشت. او درست یک روز قبل از مرگش با پزشک خود تماس گرفت و پزشک از او خواست آنتی بیوتیک مصرف کند، اما روز بعد به طرز غم انگیزی جسد او را در رختخواب پیدا کردند. هیوز توسط قاضی پل توماس در دادگاه سوانسی کراون به حبس ابد محکوم شد.

منبع: 24.ae/article

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا