سرور مجازی
فضای مجازی

بازیابی پیام حذف شده در واتساپ برای گوشی‌های آیفون

امکان حذف پیام در واتساپ یک ویژگی بسیار مفید است، با این حال گاهی اوقات، فرد به اشتباه یک پیام را حذف می‌کند و دیگر راهی برای بازیابی آن وجود ندارد. حداقل تاکنون اینگونه بود، اما به تازگی  بر اساس گزارش‌های منتشر شده، واتساپ به زودی قابلیتی را اضافه خواهد کرد که ممکن است به حل این مشکل کمک کند.

طبق گزارش WABetainfo، پلتفرمی که آخرین به‌روزرسانی‌های پیام‌رسانی فوری را ردیابی می‌کند، گزینه واگرد قرار است در نسخه بتای iOS واتساپ عرضه شود، این ویژگی چند روز پیش برای نسخه بتا اندروید نیز عرضه شد.

 هر زمان که کاربر پیامی ارسال می‌کند و می‌خواهد آن را حذف کند، گزینه «حذف برای من» را مشاهده می‌کند، اگر پیامی را حذف کنید برای همیشه پاک می‌شود، در ویژگی جدید کاربران اکنون می‌توانند بر روی گزینه «پیام حذف شده» ضربه زده و دکمه لغو را مشاهده کنند. هیچ اشاره‌ای به محدودیت زمانی برای استفاده از دکمه لغو وجود ندارد، اما برای همیشه نخواهد بود. پس از ناپدید شدن گزینه پیام حذف شده، کاربران نمی‌توانند آن عمل را لغو کنند

این ویژگی بخشی از نسخه بتای واتساپ برای iOS ۲۲.۱۸.۰.۷۰ است و در حال حاضر برای کاربران بتا ارائه شده، با این حال در این گزارش اشاره شده است که این ویژگی برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا منتشر شده است. کاربرانی که این ویژگی را ندارند باید منتظر بروزرسانی‌های بعدی با در این گزارش آمده است: «اگر این ویژگی را ندارید، لطفا منتظر چند به‌روزرسانی بعدی باشید».


بیشتر بخوانید 

  • به زودی ویژگی لغو حذف پیام برای همه کاربران واتساپ فعال می‌شود

از آنجایی که این ویژگی در حال حاضر در نسخه بتاست، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که برای همه کاربران نیز عرضه شود، با این حال تعداد کمی از ویژگی‌ها از مرحله بتا عبور نمی‌کنند، اما این یکی از ویژگی‌هایی است که کاربران می‌توانند انتظار داشته باشند که آن را دریافت کنند، زیرا یک ویژگی کاملا مفید است.

منبع: newsupdate

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا