سرور مجازی
فضای مجازی

امکان چاپ محافظت شده به ویندوز ۱۰ هم می‌آید

به نقل از techradar، مایکروسافت چاپ محافظت شده با پین را به سیستم عامل ویندوز ۱۰ خود می‌آورد، قابلیتی که در واقع در ویندوز ۱۱ به نمایش درآمد.

این غول فناوری دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌هاست که قصد دارد آن‌ها را از ویندوز ۱۱ بیاورد تا پل زدن از ویندوز ۱۰ را طبیعی‌تر کند که قرار است در آینده نزدیک بین سیستم عامل‌ها به اشتراک گذاشته شود.

در تلاش برای جلوگیری از پرینت‌های تکراری، به خصوص در دفاتر و محل‌های کاری شلوغ، کاربران ویندوز ۱۱ (و اکنون ویندوز ۱۰) می‌توانند پین را روی رایانه خود تنظیم کنند. فایل‌‌ها تنها زمانی چاپ می‌شوند که این پین در چاپگر وارد شود.

چاپ محافظت شده با پین در ویندوز ۱۰

این حرکت نه تنها به افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی مرتبط است، بلکه در عصری که نسبت به محیط زیست حساس است، باید ضایعات کاغذ را نیز کاهش دهد.

مشتریان سازمانی همچنین یک ویژگی مرتبط با چاپ را دریافت می‌کنند که به ویندوز ۱۰ متصل شده است: برنامه پشتیبانی چاپ برای پشتیبانی از ویژگی‌های جدید و برای مکان‌های کاری طراحی شده است تا بدون نیاز به نصب درایور‌های اضافی، فرآیند چاپ را انجام دهند.

ویندوز ۱۱ همچنین به کاربران اجازه می‌دهد بدون توجه به وضعیت مزاحم نشوید، اعلان‌های مهم و حساس به زمان را دریافت کنند.

ویژگی‌های چاپ و مزاحم نشوید ویندوز ۱۱ به ویندوز ۱۰ می‌روند که در حال حاضر برای آزمایش در کانال پیش‌نمایش نسخه در دسترس است.


بیشتر بخوانید 

  • ویژگی جدید مرورگر مایکروسافت اج برای مدیریت فضای دیسک

 

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا