فضای مجازی

شیائومی از فناوری رانندگی خودکار Pilot خود رونمایی کرد

شرکت شیائومی رسما در ماه مارس ۲۰۲۱ وارد صنعت خودرو‌های برقی شد و ۱۰ میلیارد دلار برای توسعه یک برند کاملا جدید خودرو، اختصاص داد و اکنون در حال عبور از سرعت‌گیر‌های مسیر موفقیت است.

در همین راستا، لی جون مدیر عامل شیائومی، اولین گزارش پیشرفت فناوری پایلوت شیائومی را اعلام کرد. Pilot Technology راه حل توسعه یافته و کاملا داخلی رانندگی خودکار شرکت شیائومی است. این شرکت ۵۰۰ میلیون دلار برای ایجاد تیم تحقیق و توسعه و همچنین توسعه آنچه که نسل بعدی فناوری خودران می‌نامد تخصیص داده است.

شیائومی بیش از ۵۰۰ متخصص از سراسر جهان را برای تیم تحقیق و توسعه خود به خدمت گرفت و مجموعه‌ای از خرید‌ها و سرمایه گذاری‌های استراتژیک را در طول مسیر، برای اطمینان از دسترسی خود به آخرین فناوری و پیشرفت‌ها تکمیل کرد.

فناوری رانندگی خودکار

به گفته لی جون، فناوری خودران شیائومی از یک رویکرد فول استک توسعه یافته داخلی استفاده می‌کند و پیشرفت فعلی انجام شده، فراتر از انتظارات بوده است.

رویکرد شرکت شیائومی برای حل مسائل این فناوری، بسیار ساده و موثر بوده است. شیائومی اعتقاد داشت “بهترین استعداد‌ها را استخدام کنید و اجازه دهید با منابع نامحدود کار کنند. این نگرش به وضوح نتیجه می‌دهد. “


بیشتر بخوانید

  • تاکسی های رباتیک بدون راننده در ۲ شهر چین فعال می شوند

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا