سرور مجازی
فضای مجازی

فرار جنگلبانان از چنگال شترمرغ شاخدار + فیلم

گروهی از جنگلبانان صحنه‌ای دلهره آور از تعقیب شدن خود توسط یک شترمرغ شاخدار خشمگین را در استرالیا ثبت کردند. این جنگلبانان در حال گشت و گذار در کیپ یورک پنینسولا بودند که با این حیوان مواجه شدند. این حیوان با دیدن جنگلبانان که سوار بر یک موتور سه چرخ بودند به تعقیب آن‌ها پرداخت. این اتفاق در یک منطقه حفاظت شده در ایالت کوئینزلند استرالیا رخ داد.

ویدئویی که توسط این جنگلبانان تهیه شده لحظه تعقیب و گریز شترمرغ و جنگلبانان را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو جنگلبانان در حالی که با افزودن به سرعت موتور در حال فرار از این حیوان هستند شترمرغ تلاش می‌کند تا فاصله خود با آن‌ها را کم کند. یکی از این جنگلبانان با نام ” کامرون ویلسون ” گفت که این اولین مواجهه او تیمش با یک شترمرغ بود.


بیشتر بخوانید

  • تعجب کارشناس هواشناس از لمسی بودن صفحه نمایش تلویزیون + فیلم

بنا به گفته ویلسون این شترمرغ پس از مسافتی به تعقیب آن‌ها پرداخت و سپس با دیدن جنگلبانان دیگری که در آن حوالی و سوار بر یک کامیون بودند مسیر خود را به سمت آن‌ها تغییر داد. در این حادثه به ویلسون و همکارانش آسیبی وارد نشد.

گفتنی است؛ شترمرغ شاخدار علیرغم طبیعت خجالتی خود، به عنوان مرگبارترین پرنده در جهان شناخته می‌شود. این پرنده می‌تواند تا ۱.۸ متر قد بکشد و وزن آن به ۷۰ کیلوگرم می‌رسد. پا‌های این پرنده می‌تواند ضرباتی مرگبار وارد کرده و چنگال‌های آن تا ۱۰ سانتی متر رشد می‌کند.

کد ویدیو

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا