سرور مجازی
فضای مجازی

بررسی گوگل و اپل در کره جنوبی بخاطر نقض قانون

شرکت‌های اپل و گوگل در پی نقض قانون کره جنوبی مبنی بر اجازه پرداخت شخص ثالث، در حال حاضر با بررسی دقیق مواجه شده اند. رویترز گزارش می‌دهد که کمیسیون ارتباطات کره (KCC) اپل، گوگل و One Store را به دلیل نقض احتمالی قانون پرداخت درون برنامه‌ای بررسی خواهد کرد.

رگولاتور‌ها گفتند که بازرسی شرکت‌های دیجیتال را از ۱۷ مه آغاز کردند و به اندازه کافی متوجه شدند که ممکن است هر سه شرکت، قوانین کره را نقض کرده باشند.

هنوز مشخص نیست که چگونه این شرکت‌ها ممکن است قانون را نقض کرده باشند، اما این چیز جدیدی نیست و بار‌ها اتفاق افتاده که شرکت‌های بزرگ فناوری، بی توجه به قوانین کار خودشان را می‌کنند.

برنامه های گوگل و اپل

MacRumors خاطرنشان کرد که تاخیر در ارتباط با تغییرات ممکن است در مورد اپل، نقش داشته باشد. چون در حالی که این قانون (بازبینی قانون تجارت مخابرات) در ماه مارس اجرایی شد، اپل تا اواخر ژوئن به توسعه دهندگان اطلاع نداد. گوگل نیز در نوامبر سال گذشته به توسعه دهندگان اندروید هشدار داد.

گوگل در بیانیه‌ای در این باره، به رویترز گفت که به همکاری با KCC ادامه می‌دهد و با دولت و توسعه‌دهندگان برای پیروی از قانون همکاری دارد.

این قانون جریمه‌هایی را تا دو درصد از متوسط درآمد سالانه برای مشاغل مرتبط مجاز می‌کند. مقامات انتظاری برای جریمه‌های احتمالی نداشتند، اما این فروشگاه ها، بنگاه‌های تولید پول هستند.


بیشتر بخوانید

  • جریمه گوگل توسط ایتالیا به دلیل اقدامات ضد رقابتی

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا