سرور مجازی
فضای مجازی

راهکار جالب برای برطرف کردن چاله های خیابان + فیلم

جاده‌های هند اغلب نیاز به انجام تعمیرات فوری دارند. این در حالی است که روش‌های قدیمی تعمیر معمولا وقت گیر است و از طرفی هزینه زیادی داشته و موجب ایجاد ترافیک می‌شود.

آناند ماهیندرا، مدیر عامل شرکت گروه خودروسازی ماهیندرا روز چهارشنبه راه حل خلاقانه ای را که می‌توان با کمک آن در مدت زمان بسیار کم چاله‌های جاده‌ها را برطرف کرد به اشتراک گذاشت. ماهیندرا ویدئویی در توئیتر خود منتشر کرد که محصولی به نام American Road Patch را نشان می‌دهد. این یک سازه مقوا شکل، شکل پذیر است که از آسفالت مرغوب، پلیمر و فایبرگلاس ساخته شده است. برای پرکردن چاله خیابان یا جاده، فقط کافی است این محصول روی محل مورد نظر قرار گیرد تا شکاف ناشی از چاله یا موانع دیگر را پر کرده و بپوشاند.


بیشتر بخوانید

  • ظاهرشدن سیاه چاله بزرگ مرموز در بیابان های شیلی + فیلم

با این حال این ویدئو ماهیندرا نتوانست همه کاربران هندی را تحت تاثیر قرار دهد. برخی از کاربران به این نکته اشاره کردند که چاله‌های جاده و خیابان‌های هند آنقدر بزرگ هستند که با این محصول قابل تعمیر نیستند. آن‌ها همچنین به این نکته اشاره کردند که مشکل واقعی وضعیت بد جاده‌های هند نبود آخرین فناوری نیست بلکه فساد در راه سازی است.

یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «آقای ماهیندرا، چاله‌هایی وجود دارند تا پیمانکاران و سیاستمداران بتوانند آن‌ها را بسازند، خود را تحسین کنند و دوباره آن را تعمیر کنند. بار‌ها و بارها. مطمئنا شما که نمی‌خواهید این حق پدرانه آن‌ها را سلب کنید و با چیز‌هایی مثل این راه حل، به تجارت دائمی آن‌ها پایان دهید.»

کد ویدیو

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا