فضای مجازی

تغییرات و طراحی جدید اینستاگرام شکست خورد

پلتفرم اینستاگرام برای شبیه شدن به تیک تاک، چندی پیش آزمایش نمایش تمام صفحه تصاویر و ویدئو‌ها را آغاز کرد، اما با بازخورد مثبتی از سوی کاربران مواجه نشد.

به همین دلیل، آدام موسری رئیس اینستاگرام، به تازگی اظهار داشته که این آزمایش، تا چند هفته دیگر به پایان می‌رسد، چون کاربران از طراحی‌های جدید فید عصبانی هستند و بازخورد مثبتی نداشته اند.

اینستاگرام ماه قبل، فید تمام صفحه و نمایش تعداد بسیار زیادی از پست‌های توصیه شده و پیشنهادی خود را برای رقابت با تیک تاک آزمایش کرد.

همچنین گزارش شده مدت زمانی که کاربران برای مشاهده ویدئو‌های ریلز سپری می‌کنند در سه ماهه گذشته، ۳۰ درصد رشد داشته است. در این زمینه موسری گفت جدا از تغییرات اخیری که در اینستاگرام رخ داده، استقبال تدریجی از ویدئو‌ها اتفاق افتاده است.

اینستاگرام

رئیس اینستاگرام هفته قبل با ارسال پست ویدیویی در توییتر، اعتراف کرده بود فید آزمایشی متمرکز بر ویدیو در این پلتفرم، هنوز عملکرد خوبی ندارد و باید قبل از انتشار عمومی، بهبود یابد.

کاربران اینستاگرام اخیرا از این شبکه اجتماعی به دلیل تلاش برای شبیه شدن و تقلید از تیک تاک، به شدت انتقاد کرده‌اند و درخواست‌های بسیاری از این شرکت، خواسته که با معطوف کردن دوباره توجه به عکس‌ها، همان اینستاگرام قبلی شود.


بیشتر بخوانید

  • راهنمای گام به گام فعال سازی قابلیت‌های جدید ریلز اینستاگرام

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا