سرور مجازی
فضای مجازی

ابتکار عجیب خانم معلم برای ورود به مدرسه سیل زده! + فیلم

یک معلم زن هندوستانی پس از آنکه ویدئویی از ورود وی به داخل یک مدرسه سیل زده در فضای مجازی منتشر شد از کار معلق شد. در ویدئویی که در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شده بود این معلم را در حال عبور از روی صندلی‌های پلاستیکی و ورود به مدرسه سیل زده نشان می‌داد. این در حالی بود که در این ویدئو چندین دانش آموز در داخل آب محوطه مدرسه، صندلی را در مسیر حرکت معلم قرار می‌دادند.

در ویدئوی منتشر شده دست کم پنج دانش آموز در تلاش بودند تا با قرار دادن صندلی در مسیر حرکت این معلم، به وی برای عبور امن از میان سیل کمک کنند. با این حال در حالی که دانش آموزان با ورود به آب خیس شده بودند، اما این معلم زن موفق شده بود بدون گرفتار شدن در میان آبی که محوطه مدرسه را فرا گرفته بود خود را به داخل مدرسه برساند. این اتفاق در مدرسه‌ای در منطقه ماتورا رخ داد.


بیشتر بخوانید

  • نجات کودک سقوط کرده به مخزن فاضلاب توسط مادرش + فیلم

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از کاربران اقدام این معلم در سوءاستفاده از دانش آموزان برای عبور امن از سیل را مورد انتقاد قرار دادند. یکی از کاربران نوشت: «شاید بتوان نام این عمل را خودخواهی گذاشت. دانش آموزان مجبور به حضور در آب شده اند تا در مسیر حرکت خانم معلم با گذاشتن صندلی مانع خیس شدن وی شوند.»

پس از انتشار گسترده این ویدئو، مسئولان محلی واکنش نشان داده و این معلم را از کار معلق کردند.

گفتنی است؛ منطقه ماتورا هند به علت بارش‌های شدید چند روز گذشته شاهد سیل بود که این مدرسه نیز تحت تاثیر این رویداد طبیعی قرار گرفت.

کد ویدیو

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا