سرور مجازی
فضای مجازی

مدیرعامل اینستاگرام: روی ویدئوها بیشتر از تصاویر تمرکز خواهیم کرد

اینستاگرام به عنوان یک برنامه اشتراک گذار‌ی عکس و ویدئو شروع به کار کرد. براساس گزارش‌ها این شبکه اجتماعی به دلیل جلب رضایت کاربران قابلیت‌های زیادی به خود افزود.

به گزارش سایت digitaltrends، آدام موسری مدیر عامل اینستاگرام روز گذشته گفت:”من معتقدم کاربران به دلیل علاقه شخصی خود و قابلیت‌های اینستاگرام، تصاویرمتحرک (گیف) و ویدئو‌ها را بیشتر از تصاویر ثابت در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارند. ” او هفته گذشته اعلام کرد که مهندسان اینستاگرام برای جلب رضایت افراد قصد دارند تمام فیلم‌هایی که کمتر از ۱۵ دقیقه اجرا و توسط حساب‌های عمومی منتشر می‌شوند به ریلز تبدیل کنند تا کاربران بیشتر این نوع پست‌ها را لایک کرده و به دیگران نشان داده شود.

موسری همچنین به چندین ویژگی جدید اشاره کرد و گفت:” مهندسان و توسعه دهندگان اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدید هستند که باعث سرگرمی بیشتر و رضایت کاربران شوند. همچنین آن‌ها قرار است پست‌های فالویینگ‌های کاربران را در بالای فید آن‌ها قرار دهند.”

 اینستاگرام

مدیرعامل اینستاگرام همچنین گفت:” من نگرانی‌هایی در مورد تغییرات دربرنامه را شنیده ام. اینستاگرام همچنان به کار خود در زمینه آپلود عکس ادامه می‌دهد و گروه این شبکه اجتماعی از اشتراک تصاویر حمایت خواهند کرد زیرا انتشار عکس بخشی از هویت اینستاگرام است .”

موسری گفت: “ما به تلاش خود ادامه می‌دهیم و با توجه به توصیه‌ها بهتر می‌شویم، زیرا این راه‌  به سازندگان در افزایش مخاطب کمک می‌کند. رئیس اینستاگرام همچنین اعلام کرد که این پلتفرم در حال تکامل و تغییرات است، زیرا جهان به سرعت پیشرفت می‌کند.


بیشتر بخوانید

  • راهنمای گام به گام فعال سازی قابلیت‌های جدید ریلز اینستاگرام

 

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا