سرور مجازی
فضای مجازی

گوگل ۱۰ سالگی پلی‌استور را با لوگوی جدید جشن می‌گیرد

گوگل به مناسبت ۱۰ ساله شدن پلی‌استور، قصد دارد  این مناسبت را جشن بگیرد. جشن ۱۰  سالگی پلی‌استور با رونمایی از یک لوگوی جدید پیش‌ خواهد رفت.

به گزارش engadget، شرکت گوگل، پلی‌استور را در سال ۲۰۱۲ راه‌اندازی کرد تا تمامی فروشگاه‌های آنلاین خود را تحت یک واحد متحد کند. فروشگاه پلی‌استور با توجه به اهمیتی که برای اندروید دارد، به طور شگفت‌انگیزی محبوب کاربران است، به طوری که هر ماه در ۱۹۰ کشور، بیش از ۲.۵ میلیارد نفر از این فروشگاه استفاده می‌کنند.

شرکت گوگل در سال ۲۰۱۸ دکه Play را به عنوان Google News تغییر داد و در سال ۲۰۲۰ با پایان انتقال به YouTube Music، Play Music آن را متوقف کرد. گفته شده گوگل استور(Play Store) در مقایسه با گذشته خود، تغییرات بسیاری نداشته اما به طور قابل توجهی نسبت به یک دهه قبل‌تر فعالیت متمرکزی دارد.

پلی استور

در حالی که سیستم ضد بدافزار Play Protect و فهرست‌های ایمنی داده، فروشگاه پلی‌استور (Play Store) را نسبت به روز‌های اولیه آن قابل اعتمادتر کرده است، اما هنوز هم مواردی وجود دارد که برنامه‌های مشکوک از سیستم غربالگری گوگل دربروند.

گوگل پلی استور

از این رو به همان اندازه که پلی استور برای اندروید و گوگل حائض اهمیت است، این احتمال وجود دارد که در سال‌های آینده بخشی از نفوذ خود را در پلی‌استور (Play Store) از دست بدهد.


بیشتر بخوانید

  • چرا نباید از گوگل کروم استفاده کرد؟

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا