سرور مجازی
فضای مجازی

مراقبت پسر از والدین نابینا سالخورده اش + فیلم

تصاویری از یک مرد جوان هندوستانی که والدین نابینا خود را در خیابان حمل می‌کند مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است. در این تصاویر «شراوان کومار “، که اهل رامایان هند است والدین سالخورده نابینای خود را در حالی که در دو جعبه قرار داده با کمک یک چوب بامبو روی دوش خود حمل می‌کند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این تصاویر زمانی از این جوان تهیه شد که او در حال حمل والدین خود به یک مراسم مذهبی محلی با نام ” کانوار یاترا ” بود.

در ویدئوی منتشر شده پدر و مادر این جوان روی دو جعبه در دو طرف وی نشسته اند او با چوب بامبویی که روی شانه اش قرار داده آن‌ها را حمل می‌کند. این ویدئو اولین بار در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شد. «آشوک کومار»، که یک پلیس محلی در هند است این ویدئو را در حساب شخصی تویئتر خود منتشر کرد.


بیشتر بخوانید

  • یک زن، جان همه مسافران قطار را نجات داد + فیلم

او در شرح این ویدئو نوشت: «امروزه، والدین سالخورده، تحقیر می‌شوند. آن‌ها از خانه بیرون رانده شده و اجازه زندگی با فرزندان خود را ندارند. با این حال، امروز صحنه متفاوتی دیده شد. “شراوان کومار ” از میان صدهاهزار مرید شیوا با والدین مسن خود به مراسم “کانوار یاترا ” آمده بود.»

انتشار این ویدئو در توئیتر با بازخورد مثبت کاربران همراه بود و بسیاری از آن‌ها احترام، عشق و علاقه این جوان به والدین سالخورده اش را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «درود بر این جوان.»

کد ویدیو

دیتاسنتر من فضای مجازی اخبار داغ فضای مجازی

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا