سرور مجازی
فضای مجازی

پنتاگون برای تحقیقات در مورد یوفو‌ها دفتر جدیدی افتتاح می‌کند

بر اساس بیانیه‌ای که وزارت دفاع آمریکا (DOD) به تازگی منتشر کرده، پنتاگون به زودی دفتری را افتتاح خواهد کرد که منحصرا بر روی تحقیق در مورد مشاهده یوفو متمرکز است.

بر اساس گزارش لایو ساینس، این دفتر جدید به نام دفتر حل ناهنجاری همه دامنه (AARO)، به عنوان یک دفتر مرکزی برای جمع‌آوری، بررسی و مدیریت گزارش‌های رصد بشقاب پرنده در تمامی نیروی‌های وزارت دفاع آمریکا، که شامل ارتش، نیروی دریایی و نیروی هوایی این کشور است، عمل خواهد کرد.

بر اساس این بیانیه، این دفتر تلاش‌های دولت فدرال را برای تشخیص و شناسایی اقدام می‌کند و در صورت لزوم، اقدامات رابرای کاهش هرگونه تهدید مرتبط با ایمنی عملیات و امنیت ملی هماهنگ خواهد کرد. این تهدید‌ها می‌توانند شامل اشیاء غیرعادی، ناشناس، هوابرد، غوطه ور و اجسام ترانسمدیوم باشند.

تحقیقات یوفوها

یک شیء ترانس مدیوم، وسیله‌ای است که می‌تواند به طور یکپارچه بین زمین، هوا و دریا حرکت کند؛ مانند یک بشقاب پرنده که در فیلمی که توسط نیروی دریایی آمریکا در ژوئیه ۲۰۱۹ منتشر شد، در حال پرواز در آسمان است و در نهایت در اقیانوس محو می‌شود.

دولت آمریکا در چند سال گذشته و پس از فاش شدن سه کلیپ ویدیویی در سال ۲۰۱۷ که نشان می‌داد هواپیما‌هایی مرموز و بدون بال با سرعت‌های مافوق صوت از کنار خلبانان نیروی دریایی آمریکا پرواز می‌کنند، دوباره به یوفو‌ها علاقه نشان داده است. نیروی دریایی ایالات متحده در آوریل ۲۰۲۰ این ویدئو‌ها را رسما تایید و از حالت محرمانه خارج کرد.

در ژوئن ۲۰۲۱، پنتاگون گزارشی در مورد مشاهده بیش از ۱۴۰ بشقاب پرنده توسط خلبانان نیروی دریایی منتشر کرد و به این نتیجه رسید که هیچ مدرکی دال بر فعالیت بیگانگان در هیچ یک از این موارد وجود ندارد.


بیشتر بخوانید

  • سال ۲۰۲۲، نقطه عطفی در مطالعه اشیاء ناشناس آسمانی

 

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا