تکنولوژی

فراخوان دریافت پیشنهادات برگزاری الکامپ 26 از سوی نصر کشور منتشر شد

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با انتشار بیانه‌ای، از تمام اعضای سازمان در سراسر کشور درخواست کرد با هدف برگزاری این رویداد بین‌المللی، نظرات و پیشنهادت خود را ارائه کنند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، باری دیگر، پس از دو سال وقفه و جابجایی این بار قرار است به دلیل شرایط کرونایی کشور، از19 تا 22 آبان ماه سال جاری برگزار شود و نصر کشور نیز در همین راستا از فعالان این صنعت خواستار همراهی و همکاری شده است.

برگزاری پنچ دوره نمایشگاه الکامپ تا پیش از کرونا

بر اساس بیانیه نصر کشور، الکامپ، پنج دوره متوالی در سال‌های ۹۴، ۹۵، ۹۶، ۹۷ و ۹۸، توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار شده است.

در روند برگزاری این نمایشگاه، الکامپ 1398 با حضور وزرای ICT کشورهای عراق، ارمنستان، جمهوری آذربایجان و قائم مقام وزیر قطر، 7 نفر از وزرای دولت جمهوری اسلامی ایران، ۱۰۰ نفر از مقامات لشکری و کشوری و صنفی و ۱۰۰هزار نفر از متخصصان و فعالان صنعت فاوا، از این نمایشگاه برگزار شد.

نصر کشور، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده، نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، پرمخاطب‌ترین و بزرگ‌ترین رویداد فناوری-تجاری کشور در عرصه طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران است.

دعوت فعالان صنعت فاوا به همراهی با نصر کشور

حالا پس از دو سال کرونایی، نصر کشور اعلام کرده بار دیگر فرصت برگزاری این رویداد بین‌المللی در کشور شده است و طبق پیگیری‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و همراهی سازمان‌ها و نهادهای ملی متولی صنعت فاوا، الکامپ بیست و ششم، در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور همچنین اعلام کرده، این سازمان به منظور برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، از تمامی بازیگران و فعالان این حوزه دعوت می‌کند تا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، نصر کشور را در برگزاری این رویداد بین‌المللی همراهی کنند.

نصر کشور همچنین در بخش پایانی بیانیه خود راه‌های ارتباطی زیر را به منظور همکاری و همراهی علاقه‌مندان به این حوزه در الکامپ امسال اعلام کرده است.

تلفن: ۸۸۴۱۸۴۶۰-۸۸۴۶۲۳۶۴-۸۸۴۶۴۵۴۷

فکس: ۲۶۳۰۵۷۰۷

ایمیل: info@irannsr.org

Telegram: @Sazmannsr

instagram.com/iran_nsr

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا