سرور مجازی
فضای مجازی

ایمیل‌های مشتریان OpenSea فاش شد

به تازگی فهرستی از ایمیل کاربران پلتفرم اپن سی (OpenSea) فاش شده است. پلتفرم اپن سی در این باره به مشتریان خود هشدار داد که مراقب حملات بالقوه فیشینگ باشند.

اپن سی که بزرگترین بازار NFT دنیا است پس از آنکه متوجه شد یکی از کارمندان پلتفرم Customer.io، فهرستی از ایمیل‌های مشتریان اپن سی را به یکی از نهاد‌های خارجی داده، به مشتریان خود هشدار داد.

این نفوذپذیری داخلی و نشت اطلاعات، تمام کاربرانی که ایمیل خود را به اپن‌سی ارائه داده‌اند را تحت تاثیر قرار داده است. این بازار توکن‌های NFT دیروز اعلام کرد که با مجریان قانون درباره نفوذ اخیر صحبت کرده و تحقیقات در حال انجام است.

اپن سی هشدار داد که ممکن است هکر‌ها از طریق ارسال ایمیل و با استفاده از دامنه‌هایی مشابه OpenSea.io یا OpenSea.xyz در صدد تماس با مشتریان اپن‌سی باشند. کاربران در شبکه‌های اجتماعی نیز افزایش ایمیل‌های دریافتی، تماس‌های تلفنی و پیامک‌های اسپم را گزارش داده‌اند.

 OpenSea

البته این افشای اخیر اطلاعات، اولین حمله به اپن سی و کاربران آن در سال جاری نبوده. در ماه می، سرور دیسکورد این بازار محبوب نیز هک شد و شاهد موجی از حملات فیشینگ بودیم. نتیجه این حملات نیز این بود که کیف پول کاربران زیادی هک و مورد سوءاستفاده قرار گرفت.


  • اطلاعات شخصی میلیون‌ها کاربرِ یک فیلترشکن رایگان فاش شد

دیتاسنتر من فضای مجازی دريچه فناوری

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا