رمز ارز

آخرین اخبار از بازار نابسامان NFT

زمان مطالعه: دقیقه

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) معتبر و پرسود، طی ۳۰ روز گذشته شاهد کاهش قیمت‌های کف و ارزش بازار خود بوده‌اند. طبق گزارش‌ها، این شاخص‌ها برای برخی از شناخته‌شده‌ترین پروژه‌های NFT به نصف کاهش یافته‌اند.
داده‌های DappRadar حاکی از کاهش ارزش بازار و قیمت چهار مجموعه بزرگ CryptoPunks، Bored Ape Yacht Club (BAYC)، Mutant Ape Yacht Club (MAYC) و Moonbirds، است.
در این میان، وضعیت MAYC از همه بدتر است و قیمت آن با کاهش ۵۵ درصدی به ۱۶٫۷ اتریوم یا ۳۱۳۰۰ دلار در زمان نگارش این خبر رسیده است. قیمت‌های BAYC‌ و CryptoPunks نیز با به ترتیب ۴۷ و ۴۹ درصد کاهش به ۸۷٫۶ و ۴۵ اتریوم سقوط کرده‌اند.
در این میان، moonbirds باوجود افزایش ۲۲ درصدی در قیمت و رسیدن به مرز ۱۹٫۶ اتریوم، ۵۵ درصد از ارزش بازار خود را از دست داده است. این شاخص برای این مجموعه در حال حاضر، ۳۶۸ میلیون دلار است. این در حالی است که ارزش بازار MYAC، BYAC و CryptoPunk نیز به ترتیب ۷۱، ۶۲ و ۵۱ درصد کاهش یافته‌اند.
باوجود کاهش این شاخص‌ها، این چهار مجموعه، همچنان پرفروش‌ترین NFTها در یک ماه گذشته بوده‌اند. در میان، گران‌ترین آن‌ها یکی از NFTهای مجموعه BYAC‌ است که در تاریخ پنجم می به قیمت ۴۱۰ اتریوم به فروش رسید.

رمزارز نیوز در اینستاگرام
آخرین اخبار، تحلیل ها و آموزش ها را در صفحه اینستاگرام رمزارز نیوز مشاهده کنید.

مشاهده

مجله خبری دیتاسنتر من

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا