سرور مجازی
اخبار آی تیتکنولوژیفناوری

دومین جلسه کمیسیون بررسی طرح صیانت با حضور قالیباف امروز برگزار می‌شود

سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی موسوم به صیانت از برگزاری دومین جلسه این کمیسیون با حضور رئیس مجلس در ساعت ۱۸ خبر داد که کلیات طرح و علنی بودن جلسات و امکان حضور خبرنگاران بررسی خواهد شد.

«لطف‌الله سیاهکلی» در جمع خبرنگاران از برگزاری دومین جلسه کمیسیون مشترک طرح صیانت خبر داد و گفت:

«ساعت ۱۸ عصر امروز دومین جلسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی با حضور رئیس مجلس در محل کمیسیون تلفیق برگزار می‌شود. قرار است در این جلسه کلیات طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی بار دیگر مورد بحث و بررسی قرار گیرد. همچنین نحوه اداره جلسات، شیوه اطلاع‌رسانی و حضور خبرنگاران در این جلسات و نحوه استفاده از نیروهای متخصص و توانمند هم بررسی شود.»

به گفته وی بسیاری از نمایندگان علاقه‌مند هستند که بررسی این طرح نیز به صورت علنی و با حضور خبرنگاران باشد و قرار است شیوه اطلاع‌رسانی و اداره جلسات امروز مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

لازم به ذکر است اولین جلسه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت هفته گذشته برگزار و اعضای هیئت رئیسه آن مشخص شدند. طبق آن تقی‌پور به عنوان رئیس، یزدی‌خواه به عنوان نایب رئیس اول، نوروزی به عنوان نایب رئیس دوم و سیاه‌کلی به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب شدند. نوباوه وطن و ویس کرمی نیز دبیران این کمیسیون به انتخاب اعضای آن هستند.

همان طور که مطرح شد یکی از مباحث جلسه امروز، تصمیم‌گیری درباره برگزاری علنی جلسات است. موضوعی که پیش از این نمایندگان مجلس بارها وعده به علنی بودن جلسات کمیسیون بررسی طرح صیانت داده بودند اما اخیرا منوط به رای گیری در جلسه کمیسیون و موافقت اعضا شده است. در همین راستا نیز کارزاری برای پخش زنده جلسات به راه افتاده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا