سرور مجازی
فضای مجازی

افت شاخص بورس تحت تاثیر اختلال در سایت Tsetmc

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 5میلیارد و 869میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 358میلیارد تومان در بیش از 575هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت هزار و 398واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 436هزار و 67واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت اصفهان، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و ایران خودرو شد و در مقابل شرکت‌های ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و پتروشیمی پردیس با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 36میلیون ورقه به‌ارزش 2هزار و 376میلیارد تومان در 381هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 142واحد افت کرد و در ارتفاع 20هزار و 413واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، فرابورس ایران و مجتمع جهان فولاد سیرجان شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت شیراز و بیمه اتکایی ایرانیان امروز بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا