سرور مجازی
اخبار آی تیتکنولوژیفناوری

راه جدید درآمدزایی: توییتر نمایش تبلیغات بین پاسخ توییت‌ها را آزمایش می‌کند

اگر کاربر توییتر باشید، حتما با تبلیغات این شبکه اجتماعی آشنایی دارید. ظاهرا این تبلیغات کافی نبوده و توییتر به‌تازگی آزمایش محل جدیدی برای نمایش تبلیغات را آغاز کرده است. این پلتفرم حالا می‌خواهد در میان پاسخ توییت‌ها به شما تبلیغ نشان دهد.

توییتر اخیرا آزمایش تبلیغ در بخش پاسخ‌ها را روی نسخه‌های اندروید و iOS خود آغاز کرده است. طبق اعلام «بروس فالک»، مدیر محصول درآمدهای توییتر این تبلیغات پس از اولین، سومین و هشتمین پاسخ توییت‌ها نشان داده می‌شوند. او همچنین تصویر متحرکی از این تبلیغات را به نمایش گذاشت.

این تبلیغات بین پاسخ‌ها ظاهر می‌شوند و با تبلیغات صفحه اصلی توییتر متفاوت‌ هستند. فالک در توییت خود می‌گوید: «ما از امروز می‌خواهیم قابلیت متفاوت و فرمت جدیدی برای تبلیغات در بخش پاسخ توییت‌ها را آزمایش کنیم. اگر بخشی از این فاز آزمایشی هستید، پس از اولین، سومین و هشتمین پاسخ زیر هر توییت تبلیغات خواهید دید.»

به باور عده‌ای از کاربران، توییتر همین حالا هم پر از تبلیغ است و بیش از حد حواس کاربران را پرت می‌کند. با توجه به این که بخش پاسخ‌ها معمولا خیلی زود پرتنش می‌شود، مشاهده تبلیغ در میان بحث و دعواها می‌تواند آزاردهنده باشد. ولی از سوی دیگر، نمایش تبلیغ در پاسخ توییت‌ها می‌تواند برای نویسنده توییت اصلی خوشایند باشد.

فالک در پاسخ به پرسش یکی از مخاطبان گفت کاربران توییتر احتمالا در آینده می‌توانند در درآمد حاصل از این تبلیغات سهیم شوند. بنابراین اگر یک نفر دنبال‌کنندگان زیادی داشته باشد، می‌تواند با نمایش تبلیغات در زیر پاسخ توییت‌های خود به درآمدزایی برسد.

این قابلیت هنوز برای عده زیادی از کاربران فعال نشده و ممکن است همگانی نشود. اما با توجه به استراتژی توییتر برای افزایش درآمدها، بعید نیست که این ویژگی در نهایت برای همه کاربران فعال شود. این پلتفرم سعی دارد به روش‌های مختلف سطح درآمدهای خود را افزایش داده و سودآوری بیشتری داشته باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا