سرور مجازی
فضای مجازی

توقیف ‌900 ‌خودرو وارداتی با برند‌های "بنز، لکسوس و هیوندا" در انبار‌های نگهداری کالا‌های‌ قاچاق

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر به نقل از سازمان بازرسی، اسحق شهبازی، بازرس‌کل استان بوشهر همراه مدیریت اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر و سربازرس گروه اقتصادی از مجتمع انبار‌های نگهداری کالا‌های متروکه و قاچاق واقع در منطقه ویژه اقتصادی شماره 2 بوشهر بازدید کرد.

در این بازدید مقرر شد بازرسی‌کل استان بوشهر موضوع توقیف حدود 900 دستگاه خودرو وارداتی با برند‌های بنز، لکسوس، هیوندای و… و همچنین حدود 450 موتورسیکلت سنگین خارجی و 16 کانتینر داروی فاسد را جهت اتخاذ تصمیم در سطح ملی به استحضار ریاست سازمان بازرسی کل کشور منعکس کند.

کشف 754 میلیارد‌ریال قاچاق کالا در مرزهای کردستان/ 482 قاچاقچی دستگیر شدندقاچاق کالا 49 درصد در چهارمحال و بختیاری کاهش یافت

مدیرکل اموال تملیکی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای بازدید‌های قبلی، حجم مزایده‌های برگزار شده و کالای فروش رفته را ارائه کرد.

در ادامه مقرر شد، نسبت به تنظیم فهرست کالا‌های رسوب شده که دارای شرایط امحا هستند، اقدام و مکاتبات لازم را با قید تسریع انجام و نتیجه را گزارش کنند.

همچنین با توجه به دپو حجم زیادی کالا‌های فاسد شدنی از جمله خوراکی و آشامیدنی هماهنگی شد تا در اولین مزایده ماهانه تعیین تکلیف شوند.

مضافاً این که محموله کاپوچینو که در سال گذشته به ضبط قطعی دولت درآمده بود به مقدار 15 کانتینر که در معرض فساد قرار داشت، طی بازدید‌های ماه‌های گذشته و با پیگیری مستمر بازرسی‌کل و اقدامات قضایی ترخیص شد که مانع از فساد محموله به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال شد.

انتهای پیام/ش

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا