سرور مجازی
فضای مجازی

قول وزیر اقتصاد به رئیس جمهور برای اصلاح ساختار اموال تملیکی تا 3 ماه آینده

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،‌ در جریان بازدید دولتمردان از زیرساختهای اقتصادی استان بوشهر بار دیگر چالش انبارهای سازمان اموال تملیکی و رسوب میلیاردها تومان کالاهای تعیین تکلیف شده یا نشده در این سازمان مطرح شده است.

در این بازدید رئیس جمهور نسبت به وضعیت نا به سامان انبارهای سازمان (اعم از استان تهران) انتقاد کرده و خواستار تعیین تکلیف کالاهای موجود و اصلاح ساختار در مجموعه سازمان اموال تملیکی شده است.

بر همین اساس وزیر اقتصاد در حضور رئیس جمهور وعده اصلاح ساختار این سازمان در ظرف سه ماه و همچنین کاهش حجم کالاهای موجود در انبارها را مطرح کرد.

یکی از ابهامات در خصوص عملکرد سازمان اموال تملیکی بحث آتش سوزی گسترده ابتدای تابستان در انبارهای استان تهران است. متاسفانه بعد از گذشته سه ماه از این حادثه تاسف بار که در سنوات اخیر نمونه ان دیده نشده بود هنوز هیچ اطلاعیه مشخصی درباره مسببان و مسئولان این خسارت عظیم ارائه نشده است.

در اقع در حالی که با دستور آیت الله رئیسی بایستی ظرف سه ماه آتی برنامه اصلاح ساختار این سازمان نهایی شده باشد امروز بعد از گذشت سه ماه از یک اتش سوزی گسترده در قلب اقتصادی و پایتخت کشور هنوز علت و میزان خسارت آن آتش سوزی اعلام نشده است. سوالی که در ذهن کارشناسان ایجاد شده است این بود که وقتی ابعاد یک آتش سوزی آن هم در استان تهران مشخص نشده است چگونه در وضعیت فعلی میتوان انتظار تحول و پیاده سازی برنامه اصلاح ساختار را داشت.

سکوت عجیب سازمان اموال تملیکی در خصوص آتش سوزی بزرگ/ ضرورت ورود نهادهای نظارتی

نکته جالب توجه اینکه میر سلیم نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ابهامات جدی در خصوص این اتش سوزی مطرح کرده بود که حتی به این مطالبه نماینده مجلس نیز پاسخی داده نشد.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا