اخبار آی تیتکنولوژیفناوری

نیمی از میزان تولید خانواده گلکسی S22 به نسخه استاندارد اختصاص می‌یابد

گوشی‌های سری گلکسی S22 احتمالا در فصل اول ۲۰۲۲ از راه می‌رسند و حالا گزارشی جدید ادعا می‌کند که مدل استاندارد با نمایشگر ۶.۱ اینچی، ۵۰ تا ۶۰ درصد تولید این خانواده را به خودش اختصاص می‌دهد. گلکسی S22 پلاس هم سهم ۲۰ درصدی خواهد داشت و در نهایت سهم گلکسی S22 اولترا در محدوده ۲۰ تا ۳۰ درصد قرار می‌گیرد.

گزارش وب‌سایت «The Elec» وجود محل مخصوص قرارگیری قلم S Pen در گلکسی S22 اولترا را تایید می‌کند و همچنین مدعی شده که به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ با نسل جدید گلکسی نوت روبه‌رو نمی‌شویم.

تا به امروز شاهد انتشار رندرها و گزارش‌ها زیادی درباره گلکسی S22 اولترا بوده‌ایم که از محل مخصوص قلم S Pen خبر می‌دادند. اگر چنین اخباری صحت داشته باشند و کاربران بتوانند قلم S Pen را درون بدنه پرچمدار آینده سامسونگ قرار دهند، کره‌ای‌ها دیگر نیازی به معرفی نسل جدید گلکسی نوت نخواهند داشت.

گلکسی S22 اولترا
رندر گلکسی S22 اولترا

طبق گزارش اخیر، سامسونگ می‌خواهد قبل از عرضه این محصولات، ۲۰ میلیون از آن‌ها را تولید کند. کره‌ای‌ها در ابتدا به دنبال عرضه ۲۶ میلیون گوشی از سری گلکسی S21 بودند، اما در نزدیکی عرضه تولید را به ۳۰ میلیون افزایش دادند. اما حالا باید منتظر تولید بسیار کمتری از خانواده S22 باشیم که دلیلش می‌تواند کمبود قطعات در بازار باشد.

با مقایسه میزان تولید مدنظر سامسونگ با نسل‌های گذشته، به نظر می‌رسد سهم نسخه استاندارد در نسل جدید افزایش چشمگیری پیدا می‌کند. سهم گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس و گلکسی S20 اولترا به ترتیب برابر ۴۰ درصد، ۴۰ تا ۴۵ درصد و ۱۰ تا ۱۵ درصد بود. این سهم‌ها برای گلکسی S21، گلکسی S21 پلاس و گلکسی S21 اولترا به ترتیب به ۴۰ درصد، ۳۰ درصد و ۳۰ درصد می‌رسد.

تا زمان معرفی نسل جدید خانواده گلکسی S، باید منتظر گزارش‌های بیشتری درباره مشخصات فنی و طراحی آن‌ها باشیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا