سرور مجازی
موبایل

تصاویر جدید آیفون ۱۶ پرو لو رفت

تصاویر جدید آیفون ۱۶ پرو لو رفت

این افشاگر تصاویری از نسخه اولیه آیفون ۱۶ پرو با ۱۵پرو را منتشر کرد که قابل توجه‌ترین تمایز میان ۲ مدل اندازه نمایشگر است.

به گزارش دیتاسنتر من از مهر، پیش‌بینی می‌شود آیفون ۱۶ پرو برخلاف ۱۵پرو به جای نمایشگر ۶.۱ اینچی، پنلی ۶.۳ اینچی داشته باشد. هرچند این میزان افزایش قابل توجه نیست.

 

تصاویر جدید آیفون ۱۶ پرو لو رفت

افشاگری‌های پیشین نیز حاکی از آن بود که آیفون ۱۶پرو به دلیل فناوری BRS لبه‌های باریک‌تری دارد. با این وجود از آنجا که نسخه اولیه نمایشگر فعال ندارد، نمی‌توان جزییات را به طور دقیق تایید کرد.
 

تصاویر جدید آیفون ۱۶ پرو لو رفت

یکی دیگر از نکات مهم در این زمینه سیستم دوربین است. آیفون ۱۶پرو احتمالا ماژول دوربین بزرگتری نسبت به ۱۵ پرو داشته باشد. نکته مهم‌تر آنکه، افشاگری‌ها حاکی از وجود ۲ دوربین جدید یعنی یک لنز تله فتو پریسکوپ ۱۲ مگاپیکسلی با زوم ۵ برابری و یک دوربین اولتراواید ۴۸مگاپیکسلی است. این ارتقاها سبب می‌شوند آیفون ۱۶پرو در صدر فهرست موبایل‌هایی با بهترین دوربین در ۲۰۲۴ قرار گیرد.

 

تصاویر جدید آیفون ۱۶ پرو لو رفت

همچنین تصاویر انتشار یافته حاکی از یک گزینه ثبت هستند. این دکمه فشار فیزیکی رابا حساسیت به حس لامسه ترکیب می‌کند تا قابلیت شاتر دوربین‌های معمول راتقلید کند. حتی ممکن است این دکمه کنترل زوم را نیز همراه داشته باشد. با وجود تغییرات مذکور طرح کلی همچنان با آیفون ۱۵پرو همخوانی دارد.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا