سرور مجازی
موبایل

اپل ممکن است آیفون کاملا متفاوتی را در سال 2025 عرضه کند

اپل ممکن است آیفون کاملا متفاوتی را در سال 2025 عرضه کند

آیفون ۱۶ هنوز به بازار نیامده است، اما این امر مانع از انتشار شایعات در مورد آیفون آیفون ۱۷ نشده است. یکی از جدیدترین مطالبی توسط The Information  منتشر شده است، ادعا می‌کند که آیفون 17 باریک‌تر ممکن است در سال 2025 به عنوان یک محصول کاملاً جدید به خط تولید عرضه شود.

به گزارش دیتاسنتر من، تغییرات اصلی آیفون شامل بدنه بسیار نازک و بریدگی کوچک‌تر در نمایشگر است. همچنین صحبت‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل ممکن است جزیره دینامیک را با یک بریدگی سوزنی جایگزین کند و ممکن است به محض عرضه آیفون 16 در پاییز امسال شاهد این تغییر باشیم.

سایر تغییرات ممکن است شامل حرکت دوربین عقب از گوشه سمت چپ بالا به مرکز بالا باشد. صفحه نمایش می‌تواند چیزی بین 6.1 اینچ برای آیفون 16 پرو و 6.9 اینچ برای آیفون 16 پرو مکس باشد. آیفون 17 می‌تواند از باریک‌ترین آیپد پروی اپل در رویداد “Let Loose” در 7 می به نمایش گذاشته شد، اقتباس شود. 

 

اپل ممکن است آیفون کاملا متفاوتی را در سال 2025 عرضه کند

شاسی نازک‌تر همچنین شایعه اخیر در مورد افزایش چگالی انرژی آیفون 16 پرو مکس را تأیید می‌کند که به آن اجازه می‌دهد باتری با دوام بیشتری داشته باشد. باتری‌ها یکی از بزرگترین کاربردهای فضا در بدنه گوشی هستند، بنابراین کاهش وزن آن با فناوری جدید باتری ممکن است راهی باشد که اپل امیدوار است که عرض بیشتری را نسبت به آیفون 17 کاهش دهد.

اگر این شایعات صحت داشته باشند، آیفون 17 جدید می‌تواند حتی از آیفون 17 پرو مکس که معمولاً گران‌ترین مدل در خط تولید آیفون اپل است، گران‌تر باشد. به گفته اپل اینسایدر، این بدان معنا نیست که اپل پنج مدل آیفون را عرضه خواهد کرد. در عوض، قصد دارد آیفون 17 پلاس را کنار بگذارد.

این امر منطقی است زیرا اپل می‌تواند پلاس و پرو مکس را که صفحه نمایش و باتری‌های بزرگتری دارند را ادغام کند. با این حال، اپل همچنان می‌تواند با ایجاد مدلی حتی گران‌تر از Pro Max قیمت را متمایز کند. با این حال، هنوز روزهای اولیه است و با توجه به اینکه آیفون 17 فوق باریک تا سال 2025 عرضه نمی‌شود، هنوز زمان زیادی برای تغییر جزئیات وجود دارد.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا