سرور مجازی
شبکه اجتماعی

مجازات واتس‌اپ برای کاربران خاطی!

مجازات واتس‌اپ برای کاربران خاطی!

برنامه پیام‌رسان واتس‌اپ در حال فعال کردن ویژگی جدیدی برای مسدود کردن حساب‌هایی است که قوانین آن را نقض می‌کنند، که در آخرین نسخه بتا برنامه پیام‌رسانی اندروید منتشر خواهد شد.

به گزارش دیتاسنتر من، این ویژگی جدید در به‌روزرسانی آینده معرفی می‌شود و در صورت تخطی از سیاست‌های خاصی در اپلیکیشن، به طور موقت از چت کردن کاربران جلوگیری می‌کند.

پلتفرم متا معتقد است که ممنوع کردن حساب‌ها به هر دلیلی کار درستی نیست، بنابراین اعمال محدودیت‌های کوتاه‌مدت برای برخی حساب‌ها می‌تواند به افراد کمک کند تا اشتباهات خود را بفهمند و در بازه زمانی کوتاه‌تری به حساب‌های خود دسترسی پیدا کنند.
 

تاثیر قابلیت جدید بر کاربران

جزئیات منتشر شده از گزارش‌های جهانی در مورد این ویژگی نشان می‌دهد که این قابلیت باعث مسدود شدن موقت حساب‌های کاربری و جلوگیری از ارسال پیام توسط کاربران می‌شود.

 

مجازات واتس‌اپ برای کاربران خاطی!

با این حال، «کاربران مسدود شده» همچنان می‌توانند پیام‌ها را در چت‌ها و گروه‌های موجود دریافت کرده و به آن‌ها پاسخ دهند تا ارتباطات مهم مختل نشوند.

 افرادی که در واتس‌اپ محدود شده‌اند، زمانی که می‌خواهند با شخص دیگری چت کنند، یک کادر پاپ آپ را مشاهده می‌کنند که به آنها اطلاع می‌دهد که حساب کاربری آنها محدود شده است. زیرا آنها پیام های هرزنامه، خودکار یا توهین‌آمیز را ارسال کردند.

بسیاری از کاربران ممکن است این ویژگی مسدود کردن واتس‌اپ را یک اقدام افراطی بدانند که باعث می‌شود اطلاعات و تاریخچه چت خود را از دست بدهند.

در عین حال، محدود کردن حساب‌ها، این کاربران را تحت قوانین نگه می‌دارد و آن‌ها را وادار می‌کند تا با پیروی از قوانین برنامه واتس‌اپ، به درستی کار کنند.
 

شرایط ویژه خدمات

اگر حساب شما مسدود شده باشد، هنگام باز کردن واتس‌اپ پیام زیر را مشاهده خواهید کرد: “این حساب مجاز به استفاده از واتس‌اپ نیست.”

واتس‌اپ در صورتی حساب‌ها را مسدود می‌کند که احتمال نقض شرایط خدمات این پلتفرم را بدهد. برای مثال اگر شامل هرزنامه و کلاهبرداری باشد، یا اگر امنیت سایر کاربران واتس‌اپ را در معرض خطر و تهدید قرار دهد.

 

مجازات واتس‌اپ برای کاربران خاطی!

واتس‌اپ توصیه می‌کند که بخش «استفاده قابل قبول از سرویس‌ها» را در شرایط خدماتش به دقت مرور کنید تا در مورد استفاده مناسب از برنامه و فعالیت‌هایی که شرایط خدمات آن را نقض می‌کند بیشتر بدانید.

اگر فکر می‌کنید حساب شما به اشتباه مسدود شده است، روی “درخواست بررسی” در برنامه کلیک کنید. پس از بررسی حساب شما و تصمیم گیری، یک اعلان از واتس اپ دریافت خواهید کرد.

مجله خبری mydtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا